top of page

En etkili ajans ödülüHaber Merkezi

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Kalkınma Ajansları Genel Müdürlüğü tarafından “Kalkınma Ajansları Genel Sekreterler Toplantısı” düzenlendi.

19-20 Ocak 2024 tarihlerinde Zafer Kalkınma Ajansı ev sahipliğinde Afyonkarahisar’da düzenlenen toplantıya Kalkınma Ajansları Genel Müdürü Ahmet Şimşek ile Bakanlık yetkilileri ve kalkınma ajansları genel sekreterleri katılım sağladı.

Toplantıda, kalkınma ajanslarının 2023 yılı gerçekleşmeleri ve 2024 yılı planlamaları değerlendirildi. Ayrıca Kalkınma Ajansları Genel Müdürlüğü tarafından kalkınma ajanslarına “Başarı Sertifikası” verildi. Trakya Kalkınma Ajansı “En Etkili Yerel Koordinasyon Yürüten Kalkınma Ajansı” başarı sertifikasına layık görüldü.

Başarı sertifikasını Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Kalkınma Ajansları Genel Müdürü Ahmet Şimşek’in elinden alan Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin, “Bölgemizde sahip olduğumuz başarılı ikili ilişkilerimiz semeresini verdi. Bu ödüle layık görüldüğümüz için mutlu ve gururluyuz, tüm paydaşlarımız ve bölge halkımızla iş birliğimizi güçlendirerek çalışmalarımıza devam edeceğiz.” dedi.

 

19 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page