top of page

Zirve Ankara’ya gidiyor


Lüleburgaz Zirve Spor Kulübü, Türkiye Masa Tenisi Federasyonu faaliyet programında yer alan 3. Lig maçları için Ankara’ya gidiyor.

Kadınlar 3. Liginde yer alan Lüleburgaz Zirve Spor Kulübü 24-26 Kasım 2023 tarihlerinde Ankara'da yapılacak olan Kadınlar 3. Lig müsabakalarında Lüleburgaz'ı temsil edecek.

Zirve Spor Kulübü adına, Cansu Hançer, Tuana Aksoy, Binnur Yalçınkaya, İrem Naz İnce, Zeynep Naz Eker, Elif Büşra Polat, Ece Naz Açıkgöz ve Irmak Pişkinoğlu takımda mücadele edecek.

Antrenörler Soner Polat ve Birsen Özgür nezaretinde kulüp salonunda müsabakalara uzun süredir hazırlanan takım oyuncuları bu seneki hedefini ligde derece yaparak 2. lige çıkmak olarak belirledi.

Konu hakkında konuşan antrenör Soner Polat, “Türkiye Masa Tenisi Federasyonu 3.lig A ve B grupları olmak üzere iki grupta 16'şar takım toplam 32 takımla oynanmaktadır. Takımımız grubunda yer alacak ve 2. Etap sonrasında A Grubundaki ilk 8 Takım ile B grubundaki ilk 8 Takım toplam 16 Takım play-off oynayacak ve ilk 4 takım Türkiye Masa Tenisi 2. Ligine çıkacaktır. Türkiye Masa Tenisi Federasyonu 3. Liginin en genç ve dinamik takımlarından olan kulübümüzün bu sene derece yapacağına canı gönülden inanıyoruz. Ankara’da İlimizi Kentimizi ve kulübümüzü en iyi şekilde temsil edeceklerine olan inancımız tamdır. Sporcularımıza başarılar diliyoruz” dedi.

39 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page