Edirne'de bir apartmanın giriş katında çıkan yangını itfaiye ekipleri söndürdü. Duman nedeniyle üst katta mahsur kalan kişileri ise itfaiye ekipleri kurtardı.
![](https://static.wixstatic.com/media/cbc275_a11a2148f75e4cd8b52f2800f3fdcb95~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_98,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/cbc275_a11a2148f75e4cd8b52f2800f3fdcb95~mv2.jpg)
Edirne'de bir apartmanın giriş katında çıkan yangın hasara yol açtı.
1. Murat Mahallesi Çetin Emeç Caddesi’ndeki 5 katlı bir apartmanın giriş katında henüz bilinmeyen nedenle yangın çıktı.
İhbar üzerine olay yerine itfaiye, sağlık ve polis ekipleri sevk edildi.
Yangında binanın üst katlarında yoğun duman nedeniyle mahsur kalan 5 kişi itfaiye ekiplerince merdivenli araç yardımıyla kurtarıldı. Dumandan etkilenen 2 kişi sağlık ekipleri tarafından Edirne Devlet Hastanesine sevk edildi.
İtfaiye ekipleri tarafından söndürülen yangın, giriş kattaki dairede maddi hasara yol açtı.