top of page

Vatandaş isteklerini sıraladı!

“Seçimden seçime gördüm başkanı”

Lüleburgaz’da yaşayan vatandaşlardan İbrahim Mumcu, CHP toplantısında isteklerini sıraladı. Mumcu’nun talepleri arasında halk buluşması, atık su bedelleri, belediyenin düğün salonu yapması, barların şehir dışına çıkarılması, Dere, Cumhuriyet, Özerler, Yıldırım Mahallesi’ne daha fazla hizmet yapılması yer aldı. Mumcu, önerilerinin dikkate alınmasını ve gerekli işlemlerin yapılmasını istedi.


CHP Lüleburgaz İlçe Başkanlığı’nın toplantısında konuşan vatandaşlardan İbrahim Mumcu, taleplerini sıraladı.

Mumcu, Turgutbey Caddesi’nde Atarsa 44 Askeri Malzeme adlı işyerini işlettiğini, çevresinde yaşayan vatandaşlardan gelen ve kendi yaşadığı sıkıntılar nedeniyle böyle bir açıklama yaptığını belirtti.

“HALKIN NABZINI TUTUYORUM”

Mumcu; “Seçimlerde büyük bir başarı sağladık ama bu başarının devam ettirilmesi için belediyemizde bazı şeylerin yapılması lazım. Çevremden duyduklarımı ve gördüklerimi sıralayacağım. Belediye başkanının en az 15 günde bir halk ile buluşmasını istiyorum. Turgutbey Caddesi’nde dükkanım var seçimden seçime gördüm başkanı. Halkın nabzını tutuyorum ve atık su bedelleri baya bir sorun olmuş durumda. Belediye bünyesinde 5 tane düğün salonu yapılmasını istiyoruz. Çünkü gençlerimiz eziliyor. Hangi düğün salonuna gitsek yüksek fiyatlar söylüyorlar. Yazıktır, belediyemizin gücü var. Barların şehir dışına çıkarılmasını istiyoruz. Yağmur suyu sorununun giderilmesi. Seyyar satıcıların kontrol altına alınmasını istiyoruz. Belediye otoparklarının mahalle bazında geliştirilmesini istiyoruz. Özellikle esnafımız araçlarını park edemiyorlar. Belediye önünde dilek kutularının oluşturulmasını ve toplantılarda gözden geçirilmesini istiyoruz. Fakir ailelerinin tespit edilmesini yardımların belirli bir kesime yapılmamasını istiyoruz. Dere, Cumhuriyet, Özerler, Yıldırım Mahallesi’nde hem belediye hizmetleri yetersiz hem de şehir içi minibüsleri gitmiyor. Bu sorunların düzeltilmesini talep ediyoruz” dedi.

İlçe Başkanı Ali Can’da Mumcu’nun önerilerini not aldığını ve gerekli yerlere ileteceğini belirtti.

268 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page