top of page

Vatan’dan NATO tepkisi

Vatan Partisi Kırklareli İl Başkanı Erdal Demirkan, şehit edilen 9 askerimiz için bir bildiri yayınladı.

Haber Merkezi

Vatan Partisi Kırklareli İl Başkanı Erdal Demirkan, terör örgütü PKK tarafından şehit edilen 9 askerimiz için bir bildiri yayınladı.

Demirkan, Mehmetçiğin katilinin PKK’ya silah veren ABD olduğunu belirterek, NATO üslerine el konulması gerektiğini belirtti.

Demirkan; “PKK’nın partisiyle pazarlık masasına oturanlar şehitlerimizi anamaz. Şehitlerimizin aziz hatırası önünde saygıyla eğiliyor ve söz veriyoruz: Türkiye bölge ülkeleriyle işbirliği yapacak, ABD yenilecek, PKK ezilecektir. Aralık ayında verdiğimiz 12 şehidimizin kırkı geçmeden yine şehitler verdik. Pençe-Kilit Harekatı’nda 9 Mehmetçiğimiz şehit düştü. 4 Mehmetçiğimiz yaralandı. Şehitlerimize Allah’ tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz. Mehmetçiğimizin katili, PKK’ ya on binlerce tır silah veren ABD’dir. ABD, PKK için ‘kara gücüm’ diyor. YPG/PKK’yı eğitiyor, donatıyor, besliyor. Suriye’nin ve Irak’ın kuzeyinde attığımız her mermi PKK ile birlikte onun hamisi olan ABD’yi vuruyor. Karşımızdaki düşman, PKK görünümlü ABD’dir. NATO, Türkiye için bir güvenlik şemsiyesi değildir. NATO, bir güvenlik tehdididir. 70 yılı aşkındır üyesi olduğumuz NATO, Türkiye’ ye suikastlardan, katliamlardan, provokasyonlardan başka hiçbir şey getirmemiştir. NATO Türkiye’nin düşmanıdır. NATO, dünyanın en büyük terör örgütüdür. NATO’dan çıkacak, bağımsız Türkiye’yi kuracağız” ifadelerini kullandı.

27 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page