top of page

Vardar yeniden aday!


Haber Merkezi

2014 yılından bu yana İnece Belediye Başkanı olarak hizmet eden Şahabettin Vardar, yapılacak seçimlerde yeniden aday adayı olduğunu açıkladı.

41 yıl sonra İnece Beldesi’ne CHP sancağını diken Vardar, seçildiği 2014 yılının ardından 2019’da yapılan yerel seçimlerde oyunu arttırarak yeniden seçilmişti.

2024’de yapılacak seçimler öncesi aday adaylık başvurusunu CHP İl Başkanlığına yapan Şahabettin Vardar, yaptığı açıklamada “2006 yılından beri aktif siyasette bulunduğum Cumhuriyet Halk Partisi'nde 5 dönem İlçe Yöneticiliği, 1 dönem İl Yöneticiliği, 2012 yılında Kırklareli Merkez İlçe Başkanlığı görevlerinde bulundum. 2014 yılında yapılan yerel seçimlerde Cumhuriyet Halk Partisi'nden İnece Belediye Başkanı oldum. 41 yıl sonra İnece Beldesi'nde Cumhuriyet Halk Partisi'nin bir Belediye Başkanı olma onurunu yaşadım. 2019 yılında yapılan yerel seçimlerde oyumu arttırarak tekrar İnece Belediye Başkanlığını kazandım. Halen aktif olarak Belediye Başkanlığı görevime devam etmekteyim. 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan Yerel Seçimlerde Cumhuriyet Halk Partisi'nden tekrar İnece Belediye Başkanı Aday Adayı olduğumu tüm kamuoyuna saygıyla duyuruyorum. Ülkemize, İlimize ve Beldemize hayırlı olmasını temenni ederim.” dedi.

6 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page