top of page

Uysal yeniden aday!

“Hedefimiz 2028”

CHP Lüleburgaz İlçe Başkanlığı’nın haftalık olağan toplantısında konuşan İlçe Kadın Kolları Başkanı Latife Uysal, yapılacak olan kadın kolları seçiminde tekrar aday olduğunu belirtti. 25 Mayıs’ta yapılacak olan seçimde kendisine destek isteyen Uysal; “2 seçim süreci atlattık. Sahada, kadınlarımızın birebir ev ziyaretleri ve halka ulaşmada ne kadar önemli olduğunu gördük. Bu yüzden kadınlarımızı mümkün olduğu kadar aktif siyasi hayata çekebilmeliyiz” dedi.


CHP Lüleburgaz İlçe Başkanlığı’nın haftalık olağan toplantısında konuşan İlçe Kadın Kolları Başkanı Latife Uysal, yapılacak olan kadın kolları seçiminde tekrar aday olduğunu belirtti.

Kadın kollarında, 4 yıldan beri aktif olarak görev yapan Uysal, bu süreçte eğitim sekreteri, genel sekreter ve kadın kolları başkanlığı görevlerinde bulundu.

Yapılacak olan seçimin 25 Mayıs tarihinde 10:00-18:00 saatleri arasında olacağı belirterek kendisine destek istedi.

“HEDEFİMİZ 2028”

Kadın üyelerin partide daha aktif olması isteyen Uysal; “Kadın kollarımız parti tüzüğümüze uygun olarak siyasal yaşam anlayışını benimseyen kadın üyelerimizin de katılımı ile birlikte çalışmaya devam ediyor. Kadın kollarımızın amacı genelde sosyal alanda siyasi hareket içerisinde olmak isteyen kadınlarımızı bulup üyesi sayısını arttırmak ve bu üye sayısı ile birlikte hareket edilmesini sağlamaktır. Çalışan kadınlarımızın sorunları, evde, ekonomik ve yaşayan kadınlarımızın sorunlarına eğilmek başlıca görevimizdir. Amacımız tüm kadınlarımıza eşit mesafe ve ölçüde ulaşabilmek. Ve özellikle partimize üye sayısını arttırabilmektir. Çalışan kadınlarımızın sendikal faaliyetlerine bir nebzede olsa destek vermektir. Onların çocukları ile ilgili kreş sorunları çok fazla. Eğitim olarak çocuklarımız zorlanmakta. 2 seçim süreci atlattık. Sahada, kadınlarımızın birebir ev ziyaretleri ve halka ulaşmada ne kadar önemli olduğunu gördük. Bu yüzden kadınlarımızı mümkün olduğu kadar aktif siyasi hayata çekebilmeliyiz. Özellikle son dönemde partimiz kadınlarımıza ve gençlerimize pozitif ayrımcılık yaptı. Kadınlarımızı parti ve siyasi anlamda desteklemek zorundayız. Bundan sonra daha güzel, daha örgütlü çalışmak zorundayız. Bütün kadın üyelerimize aday olduğum açıklıyorum ve desteklerinizi bekliyorum. Hepimiz CHP için çalışırsak ve emek verirsek her şeyi halledebiliriz. Hedefimiz 2028. Çağdaş, eşit ve örgütlü mücadele yapacaksak hep birlikte çok çalışmalıyız. ” dedi.

 

247 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Bunaldık!

Comments


bottom of page