top of page

“Transfer olacak”

Lüleburgazspor’da gözler devre arasında!


Geçtiğimiz gün mülki amirler ile bir araya gelen Lüleburgazspor heyeti tesisleşme konusunda istişarelerde bulunurken, yakın zamanda takıma başkan olacağı öğrenilen Fatih Akyel, devre arası transfer döneminde takıma takviyelerin olacağını söyledi.

Bölgesel Ligde istediği sonuçların çok uzağında kalan ve alt sıralara demir atan yeşil kırmızılı temsilcimiz, aldığı farklı mağlubiyetler ile taraftarını hayal kırıklığına uğrattı.

Alınan sonuçların ardından taraftar bu sezon için neler yapılacağını konuşmaya başlarken, gözler devre arasına çevrildi.

Yapılan toplantının ardından gazetemize özel açıklamalarda bulunan Fatih Akyel, sezonun ikinci devresini değerlendirirken, transfer için görüşme yaptıkları isimler olduğunu söyledi.

Kolay olmayacağını ama takımı ligde tutmak için her şeyi yapacaklarını aktaran Akyel, “Transfer yapacağız. Sezon başında bilindiği gibi çok kısa sürede bir takım kurmak zorunda kaldık. Takımı sahaya çıkaracak bir grup oluşturduk. Amacımız sahaya çıkmaktı. Yoksa Lüleburgazspor sahaya çıkamayacaktı. Şimdi ikinci devre amacımız transfer yapıp takımı ligde bırakmak. Bunun için uğraşacağız. Tabi bunlar kolay olmuyor. Maddi güç istiyor. Bunu hiç kimse cebinden karşılayamaz. Kolay değil. Bizde buradan iş adamlarına sesleniyoruz. Desteklerini bekliyoruz. Ne şekilde olursa olsun bize destek versinler. Lüleburgazspor’u hep birlikte kurtaralım.” dedi.

Akyel, başkanlık için isminin geçtiği şeklindeki sorumuza ise “Şuanda başkan yok ama ben başkanlık görevine geçeceğim. Yönetimdeki arkadaşlar bu yönde isteklerini belirtti.” şeklinde konuştu.

559 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page