top of page

Trakya’da tek!Lüleburgaz’da bir süre önce açılan MS Beauty Center Güzellik Merkezi, Trakya bölgesinde olmayan hybrid alexandrite lazer epilasyon cihazı ile müşterilerine hizmet veriyor.

Yenilikçi bir yaklaşım ile faaliyete açılan firma, çağın getirdiği teknolojileri Lüleburgaz halkına sunmanın gururunu yaşıyor.

Firma sahibi, Saç Ekim ve Güzellik Uzmanı Mert Demir yaptığı açıklamada, “Lüleburgaz’ın ilk ve tek saç ekim ve güzellik uzmanı olarak merkezde hem erkek hem kadın danışanlarımıza lazer epilasyon ve saç ekim konusunda desteklerde bulunmanın bizleri çok sevindirdiğini belirtmek isterim. Merkezimizde Kadın ve Erkek Danışanlara en yeni teknolojiler ile hizmet vermek için buradayız. LG patentiyle geliştirilmiş Hybrid Alexandrite Lazer Epilasyon cihazımız erkekler için batık ve kıl dönmesi problemlerini de ortadan kaldırmakta” ifadelerini kullandı.

Güzellik Uzmanı Sude İpek Gavaz Demir ise; “Merkezimize gelen danışanlarımızın memnuniyetini gördükçe daha zevk ile yapıyorum işimi. Ayrıca lazer epilasyon cihazımızın başarısı ortada. İkinci seansa gelen danışanlarımızın “başka merkezlerde kaç seans lazer epilasyona gittim bu cihazla tek seans başarısını yakalayamadım.” “sarı ve ince tüylerim olduğu için lazer epilasyon görmez diye birçok yerden geri çevrildim en sonunda çözümü sizde buldum” gibi sözlerini her gün duymaktayım. Yaz sezonu geliyor, lazer epilasyon cihazlarının büyük bir çoğunluğunda yazın işlem yapılamamakta fakat bizim cihazımızda yaz kış yanma ve lekelenme korkusu olmadan güvenle seanslarınıza gelebilirsiniz. Cilt bakımı konusuna gelirsek danışanlarımız her duyduğu serumu, kremi kullandığı için hem cilt sağlığından hem de paralarından oluyorlar. Sağlıklı ve bakımlı cilt için cilt analizinizi yaptırıp sadece cildinizin ihtiyacı olan ürünleri kullanmalı ve 28 günde bir profesyonel cilt bakımınızı yaptırmayı ihmal etmemelisiniz.” dedi.

160 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Комментарии


bottom of page