top of page

Tatil bugün başlıyor!

2023-2024 eğitim-öğretim yılının bugün itibari ile sona ermesiyle Lüleburgaz’da anasınıfı-ilkokul-ortaokul ve lise de bulunan toplam 24 bin 288 öğrenci karne alacak. Öğrencilerin karne alacak olması dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınlayan İlçe Milli Eğitim Müdürü Cihan Erdem, tüm idarecileri, öğretmenleri, öğrencileri ve velileri kutladığını belirtti. Erdem; “Hepinizi gözlerinizden öpüyor, güzel bir tatil geçirmenizi temenni ediyorum” dedi.11 Eylül 2023 tarihinde başlayan 2023-2024 eğitim öğretim yılı 14 Haziran tarihi ile sona erdi.

Lüleburgaz İlçe Milli Eğitim Müdürü Cihan Erdem, 133 resmi ve özel okulda bulunan 24 bin 288 öğrencinin karne heyecanı yaşayacağını belirtti.

Erdem, bir yıl boyunca gösterdikleri gayret ve çalışmalarından dolayı tüm idarecileri, öğretmenleri, öğrencileri ve velileri kutladığını belirtti.

Yayınladığı mesajında öğrencilere seslenen Erdem; “Bugün, bir yıl boyunca ortaya koyduğunuz gayretlerin neticesi olan karnelerinize kavuştunuz. Biz de bu sevincinize ortak olmaktan bahtiyar olduk. Hepinizi gözlerinizden öpüyor, güzel bir tatil geçirmenizi temenni ediyorum” dedi.

Öğrencilerin yetişmesinde en büyük payın öğretmenlere ait olduğunu belirten Erdem; “Özverili çalışmalarınızla başarılı bir eğitim öğretim dönemi geçirdik. Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın yetişmesinde, ulaştıkları bütün başarılarda, güzelliklerde en büyük pay ve başarı size aittir. Tüm güzel çalışmalarınızdan dolayı sizleri kutluyor, ailenizle sağlıklı mutlu bir tatil dönemi geçirmenizi diliyorum” ifadelerine yer verdi.

Velilerin de tatilini kutlayan Erdem; “Eğitim-öğretimin önemli bir unsuru olarak sizlere de yavrularımız için gösterdiğiniz gayretten ötürü minnettarım. Çocuklarımız ve gençlerimiz en çok ailelerinden alacağı destekle mutlu olurlar. O sebeple aileler, hangi yaşta olursa olsun çocuklarıyla kuracağı kuvvetli iletişim bağlarının karnelerden, alınan notlardan her zaman daha önemli olduğunu unutmamalıdır.2023- 2024 eğitim öğretim yılını tamamladığımız bugünde, sevgili öğrencilerimizi, değerli meslektaşlarımızı ve saygıdeğer velilerimize selam ediyor, tüm eğitim camiamıza iyi tatiller diliyorum” diye konuştu.

Son olarak babalar gününü ve kurban bayramını da kutlayan Erdem; “Bu vesileyle, başta kahraman şehit ve gazilerimizin babaları olmak üzere, tüm babalarımızın ‘Babalar Günü’ nü kutlarken, eğitim camiamızın mübarek kurban bayramını da tebrik ediyor, sevdikleriyle birlikte geçirebilecekleri güzel bir bayram olmasını temenni ediyorum” dedi.

 

105 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page