top of page

Taşkın bağımsız oldu!

“Bu yolda yalnızım”

AK Parti’den Kırklareli Belediye başkan aday adayı olan Buşra Taşkın, Cumhur İttifakı isminin aday gösterilmesi sonrası bağımsız aday olduğunu açıkladı.

Taşkın; “Desteğinize çok ihtiyacım var. Bizim bunları yapabilmemiz için, benim hepinize, benim gibi düşünen sizlerin desteğine, çok ihtiyacım var” dedi.

Haber Merkezi

31 Mart yerel seçimleri öncesinde AK Parti’den Kırklareli Belediye Başkan aday adaylığını açıklayan Buşra Taşkın, adayın Cumhur İttifakı ortak adayı olarak belirlenmesi sonrası bağımsız aday olduğunu açıkladı.

Taşkın, yaptığı paylaşım ile destek çağrısında bulunarak, Kırklareli’nin tanıtımını yapacağını söyledi.

“BİZİM DEĞİŞİME DEĞİL, GÜZELLEŞTİRMEYE İHTİYACIMIZ VAR”

Taşkın;  “Biliyorsunuz ki Cumhuriyet’imizin 100. Yılında Türk iş kadını ve girişimci, aynı zamanda bu bölümde yüksek ihtisas yapmış bir kadın olarak, Kırklareli Belediye başkan adaylığımı Cumhurbaşkanı’mızın yüksek iradesine güvenerek açıklamış ve aynı zamanda çok sıkı saha çalışmaları içerisinde bulunmuştum. Kimseler yokken sahada halkımız ile beraber istişareler ettik. Güzel bir atmosfer yakalayıp, AK Parti’ye olan soğuk tabuları yıkmıştım. Kadınlarımızın neler yapabileceğini, yaşadığı yerleri değiştirmek için değil, güzelleştirmek için geldiğimizi tüm halkımıza ve Türkiye’ye göstermek istemiştik. Çünkü bizim değişime değil, güzelleştirmeye ihtiyacımız olduğunu düşünen biriyim. ‘Partizanlık yarardan çok, zarar getirir.’ Biz butik bir şehiriz ve büyümek ama ölçekli büyümek istiyoruz. Organikliğimizin bozulmasına ihtiyacımız yok. Huzuru seviyoruz, huzurlu ve mutlu kalmak istiyoruz. Hayatta en zor bulunan şey bu çünkü. Eğer huzur ve mutluluğumuz bozulursa, bizim de diğer şehirlerden farkımız kalmayacak. Evet, tanınmak istiyoruz. Ben de şehrimizin ismini karıştırmalarını istemem. Ama güzel anılmasını çok isterim” dedi.

“BİLİYORUM BU YOLDA YALNIZIM”

Destek çağrısında bulunan Taşkın; “Daha güzel günler göreceğimiz için çok heyecanlıyım. Belediyemizin kapısının herkese açık olmasını isterim. Projeleri beraber yapmak isterim. Sağ-sol ayrımının, partizanlığın yarardan çok, zararı olduğunu çok iyi biliyorum. Desteğinize çok İhtiyacım Var. Bizim bunları yapabilmemiz için; benim hepinize, benim gibi düşünen sizlerin desteğine, çok ihtiyacım var. Çünkü alınan ittifak kararı ile aynı kişilerle, yüksek ego ve koltuk mücadelesine maalesef mahkum ediliyoruz. Aynı zamanda ‘Nerede görülmüş Kırklareli’nde Kadın Belediye Başkan Adayı?’ anlayışı beni ve bu mücadeleme inananları derinden üzmüştür. Bizler biliyoruz ki; Kırklareli medeni bir şehir. Bu tür davranışta bulunanları ve sözde okumuş kültürlü cahil insanlara olan cevabını sandıkta vereceğine inancım tam ve sonsuzdur. Bu Yolda Yalnızım. Biliyorum bu yolda yalnızım, yalnızlığımın farkındayım. Her ne kadar bu beni çok üzse bile benim Allah’a olan inancım tam, kendime ve sizlere olan güvenim sonsuzdur. Benimle çalışmak isteyen, bu yolda beraber yürümek isteyen herkese kapım açık. Çok yakında reklam çalışmalarımız, şarkılarımız yayında olacak. Ben herkesi ziyaret etmeye, herkesin gönlüne girmeye devam edeceğim” diye konuştu.

Yapılacak yerel seçimlerde AK Parti’nin içinde bulunduğu Cumhur İttifakı, aday olarak Derya Bulut’u açıklamıştı.

463 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page