![](https://static.wixstatic.com/media/cbc275_6d80a2bac387476ba5001196a6672af9~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/cbc275_6d80a2bac387476ba5001196a6672af9~mv2.jpg)
AK Parti Kırklareli Milletvekili Ahmet Gökhan Sarıçam, Lüleburgaz AK Parti Lüleburgaz İlçe Başkanı Abdussamed Kayalı ve beraberindeki Özerspor yönetimini ve futbolcularını ağırladı.
Ziyaret esnasında yerel yönetim konularının yanı sıra bölge futbolcunun gidişatı hakkında bilgi alışverişi yapıldı.
Gazi meclisinde gerçekleştirilen ziyarette Lüleburgaz Özerspor yönetimi ve futbolcuları Milletvekili Sarıçam’a ‘39’ numaralı isminin yazılı olduğu Özerspor forması hediye etti.
Sarıçam ziyaretlerinden dolayı Kayalı ve Özerspor yönetimine teşekkür etti.