top of page

Sağanağın yaraları sarılıyor


Haber Merkezi

Kırklareli Belediyesi 3 Aralık Pazar akşamı gerçekleşen sağanak yağıştan olumsuz etkilenen vatandaşların mağduriyetlerini gidermek için çalışıyor.

Vatandaşların talep ve ihbarları için özel bir ekip kuran Kırklareli Belediyesi, Zabıta Müdürlüğü vasıtasıyla, yerinde tespit yapıyor. Ekipler, su baskınından etkilenen vatandaşların evinde, zararın boyutlarını, kalem kalem raporlayarak, yeni bir planlama oluşturuyor.

Buradaki tespitlerin ardından, gerekenlerin yapılacağını belirten Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu; “Vatandaşlarımızı asla yalnız bırakmayacağımız. Küçük ya da büyük fark etmez, hangi hemşehrimizin ne zararı olduysa, hangi mağduriyeti yaşadıysa, bunlar kayıt altına alınıyor. Tüm imkanlarımızla, onların yüzünü güldürmek için çabalayacağız. Tespit çalışmaları aralıksız devam edecek. Personelimiz büyük bir titizlik ve gayretle, halkımız için görevinin başındadır” dedi.

Yağıştan dolayı, şehirdeki altyapı ve üst yapıda meydana gelen sıkıntıların da tespit ve yenileme çalışmalarının sürdüğünü ifade eden Kesimoğlu; “Tüm ekiplerimiz ve iş makinalarımızla, Kırklareli için sahadayız. Sorunlar hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulmaya devam ediyor” ifadesinde bulundu.


92 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

コメント


bottom of page