top of page

S plakada son tarih 28 Haziran!


Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Meclisi Grup Başkan vekili Av. Emrah Arslan ve Trafik Komisyonu Başkanı Meclis üyesi İsmet Karabayır, S plakalar hakkında basın açıklaması yaptılar.

CHP Lüleburgaz Meclis Grup Başkan vekili Emrah Arslan; “Belediye Başkanımız sayın Murat Gerenli'nin öncülüğünde S plaklar ile ilgili çalışmalar ilgili daire müdürlükleri ve esnaf odaları ile koordineli olarak yürütülüyor. Toplu taşıma hizmeti vermek ve ihtiyaçların karşılanması amacıyla yeni S plakalar ihale edilecek. Lüleburgaz Belediyesi’nin bu S plaka çalışmasında hem halktan gelen talepleri, hem esnaf odasından gelen talepleri hızlı ve doğru çözüm üretmek adına Cumhuriyet Halk Partisi Grubu olarak yoğun olarak çalışıyoruz” dedi.

Trafik Komisyonu Başkanı Belediye Meclis üyesi, şoför esnaflarından İsmet Karabayır da konu hakkında yaptığı açıklamada, “Lüleburgaz Belediyesi, resmi ya da özel kuruluşlara toplu taşıma hizmeti vermek amacı ile 200 adet 39 S plaka serisini, 29 yıl süreyle ruhsat verme yöntemiyle ihale edecektir. İhaleye katılacaklar gerekli evrakları, 28 Haziran saat 17:30’a kadar Lüleburgaz Yıldızları Kadın Akademisi’nde yer alan Halk Masası’na teslim etmesi gereklidir. İhaleler 1 Temmuz -4 Temmuz arası gerçekleşecektir. İhaleler için geçici teminat bedeli 5 bin 446,20 TL ve tahmini bedel yıllık olarak 6 bin 260 TL (KDV) belirlenmiştir.” dedi.

273 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page