top of page

Onlar ‘Pelerinsiz Kahramanlar’

“Gönülleri ısıtıp dualarına talibiz”

Lüleburgaz Biz Bize Yeteriz Birlik, Beraberlik ve İnsani Yardımlaşma Derneği gönülleri ısıtmaya devam ediyor. Dernek bünyesinde sıcak yemek ihtiyacı olanların yemekleri karşılanıyor.


Lüleburgaz Biz Bize Yeteriz Birlik, Beraberlik ve İnsani Yardımlaşma Derneği gönülleri ısıtmaya devam ediyor.

Kurulduğu günden bu güne hayırsevelerin bağışları ile binlerce kişinin aş ihtiyacını karşılayan dernek, bu kışta ihtiyacı olanlara yardımcı oluyor.

Dernek Başkanı Emin Sanpur, yaptığı açıklama da gönülleri feth etti.

İhtiyaç sahibi kişilerin kendisine ulaşmasını istediklerini belirten Sanpur; “Soğuk kış günlerinin yoğun hissedildiği bu dönemlerde mahzun gönülleri ısıtıp dualarına talibiz. Çevrenizde sıcak yemeği olmayan dışarıda kalan tüm gönül dostlarımıza aşevimizin kapısında gönül kapımızda açıktır. Lütfen çevrenizde sıcak yemek ihtiyacı sahibi olan vatandaşlarımızı bize bildirin” dedi.

Sanpur, kendilerine 0536 667 71 77 nolu numaralı telefondan ulaşarak bağış yapılabildiğini ve ihtiyaç sahibi kişilere yardımcı olunduğunu, sıcak yemek ihtiyacı olan kişilerin de Gündoğu Mahallesi Öğükler Sokak’ta bulunan dernek binasından yiyecek temin edebileceğini söyledi.

Başkan Sanpur, durumu olmayan, sıcak yemek ihtiyacı olan vatandaşların, kimsesiz ve dışarda kalan vatandaşların ve yeteri kadar beslenemeyen vatandaşların kendisine ulaşmasını istedi.

 

 

135 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Commenti


bottom of page