top of page

Olay anı Görünüm’de!Lüleburgaz’da iki otomobil sürücüsü arasında çıkan yol verme kavgasında silahla vurulan İlkay Çetinkaya hayatını kaybetmiş, şüpheli ise çıkarıldığı mahkemece tutuklanmıştı.

Görünüm Gazetesi, olayın yaşandığı gün bir işyerinin güvenlik kamerasına yansıyan olay anının görüntülerine ulaştı.

Görüntülerde, İlkay Çetinkaya’nın kullandığı otomobil Hürriyet Caddesi üzerinde seyir halindeyken, Birleş Sokak’tan çıkan E.A.’nın kullandığı otomobil ile kafa kafaya geliyor.

Burada ilk E.A. aracından inerek Çetinkaya’nın aracına doğru yöneliyor.

Burada sözlü tartışma yaşadığı görülen ikiliden ilk olarak E.A. Çetinkaya’ya fiziksel bir saldırı gerçekleştiriyor.

Ardından Çetinkaya E.A’ya karşılık verirken tartışma kavga boyutuna geliyor.

İkili birbirini darp etmeye başlarken, çevredekiler araya girmeye çalışsa da kavga bir süre sürüyor.

Ardından ayrıldıkları görülen ve İlkay Çetinkaya’nın aracına doğru ilerlemesi görüntülere yansırken, yerden kalkan E.A. da aracının ön yolcu koltuğuna doğru yöneliyor.

Buradan silahını alan E.A.’nın Çetinkaya’ya doğru ateş ettiği ve burada yaşanan arbedede Çetinkaya’nın yere düşmesi görüntülere yansıyor.

Daha sonra ise çevredekilerin Çetinkaya’nın yanına gelip olayı anlamaya çalıştığı görülürken, E.A.’nın ise yakındaki bir fırının sandalyesine oturduğu ve bir süre sonra da Birleş Sokağa girerek bölgeden uzaklaştığı kameraya yansıyor.

Olayın ardından ise Çetinkaya çağırılan 112 Acil Servis ekiplerince ambulans ile hastaneye kaldırılıyor.18.101 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page