top of page

Muhtardan annelere kahvaltıLüleburgaz’a bağlı Ertuğrulköy’de 31 Mart seçimlerinin ardından göreve gelen muhtar Ünal Akar, anneler günü dolayısıyla 300 kişilik kahvaltı verdi.

Köydeki kadınlara ve dışarıdan gelen Ertuğrulköylülere düzenlenen kahvaltı Kültür Evi Bahçesi’nde gerçekleşirken, köylü kadınlar düzenlenen kahvaltıdan dolayı büyük mutluluk duydu.

Muhtar Ünal Akar, bu özel günde annelerin bir nebze mutlu olmasını sağlamak istediklerini belirterek, kahvaltı programına katılan tüm kadınlara teşekkür etti.

Göreve gelmesinin ardından çalışmalarına hiç vakit kaybetmeden başladığını aktaran Akar, köyde eksik gördüğü alanlarda boyama, tadilat gibi işlemleri yaptığını dile getirdi.

İlerleyen günlerde muhtarlık olarak yurtiçi ve yurtdışına tarihi ve kültürel geziler düzenleyeceklerini dile getiren muhtar Ünal Akar, efsane keşkek şenliğini ise geri getireceklerini kaydetti.

Akar, “Kırklareli’nde köyümüzü örnek köy yapma çalışmalarımız tüm hızıyla sürecek. Bu manada tüm dostlarımızın desteğini bekliyoruz.” dedi.

352 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page