top of page

Muhtar adayından 8 proje!

Gençlik Mahallesi Muhtar Adayı Çiğdem Öz, göreve gelmesi halinde hayata geçireceği projeleri duyurdu.

Öz; “Geçen dönem hedeflerimizden olan çocuk parklarına güvenlik kamerası projemiz belediyemiz tarafından gerçekçi bir ihtiyaç olarak görülmüş ve yapılmıştır. Yetkimiz olmadan hedeflerimize ulaştığımızı görmek bizim için bir gururdur” dedi.


Lüleburgaz Gençlik Mahallesi Muhtar Adayı Çiğdem Öz, göreve gelmesi halinde hayata geçireceği projeleri duyurdu.

Öz’ün projeleri, mahalle halkının daha sosyal olmasını hedefliyor.

Muhtar Adayı Öz, şu anlık 8 projesinin olduğunu göreve gelmesi halinde hayata geçirip daha güzel projelere imza atacağını belirtti.

MUHTAR ADAYINDAN 8 PROJE

Öz’ün projeleri ise şöyle; “Mahalle kadınlarımızın sosyalleşebileceği, kültürlenebileceği ortam ve mekanlar yaratacağız. Hiç bir vatandaşımızı ayırmadan, yaşlı ve bakımına ihtiyacı olan vatandaşlarımız tespit edilerek bakım ve rehabilitasyonları için gerekli kurumlar ile koordinasyon kuracağız. Gelişmişliğimize ve duyarlılığımıza yakışacak şekilde engelli vatandaşlarımız için daha yaşanılası bir mahalle yaratarak tüm ülkemize örnek olacağız. Engellilere özel bir park yapılması için de gerekli mücadeleyi vereceğiz. Kültür faaliyetleri kapsamında özellikle kadınlarımız tarafından desteklenen gezi faaliyetlerini öne çıkararak, profesyonel geziler düzenleyeceğiz. Mahalle hijyeni ve olası doğal afetler ile ilgili belediye ve ilgili kurumlarla ortaklaşa çalışarak vatandaşı bilinçlendirmeye yönelik eğitim ve tatbikatlar düzenleyeceğiz. Belediyemizin de desteklediği projelerden olan geri dönüşümü arttırmak amacıyla bilinçlendirme eğitimleri vererek geri dönüşüme en fazla katkıyı sağlayan mahalle olarak geleceğe imzamızı bırakacağız. Sokak hayvanlarımız için ise gerçekçi beslenme noktaları kurarak bunların takibini yapacağız ve hastalık, açlık gibi sorunlar ile ilgilenen sivil toplum kuruluşları ile işbirliği yaparak can dostlarımız ile huzurlu bir mahalle yaratacağız. Sokak hayvanlarımız için ise gerçekçi beslenme noktaları kurarak bunların takibini yapacağız ve hastalık, açlık gibi sorunlar ile ilgilenen sivil toplum kuruluşları ile işbirliği yaparak can dostlarımız ile huzurlu bir mahalle yaratacağız” dedi.

Öz; “Geçen dönem hedeflerimizden olan çocuk parklarına güvenlik kamerası projemiz belediyemiz tarafından gerçekçi bir ihtiyaç olarak görülmüş ve yapılmıştır. Yetkimiz olmadan hedeflerimize ulaştığımızı görmek bizim için bir gururdur” ifadelerine yer verdi.

349 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page