top of page

MHP Babaeski Aday Adaylarını bekliyor


MHP Babaeski İlçe Başkanlığı, belediye başkanlığı için aday adaylarını bekliyor.

Konuyla ilgili açıklama yapan MHP Babaeski İlçe Başkanı Emre Vural, genel merkezin talimatıyla hareket edildiğini belirterek, belediye başkan adaylığı için başvuruda bulunmak isteyenlerin hazırlandığını dile getirdi.

Başkan Vural, yaptığı açıklamada, “Genel Merkezimiz tarafından verilen talimat belgesi, Babaeski ilçemizde belediye başkan adayları için kapılarımızı açıyoruz. Belediye başkanlığı için adaylık düşünen arkadaşların başvurularını bekliyoruz. Partimize katkı sağlamak isteyen kişileri aramıza davet ediyoruz” dedi.

Aday adaylarının ilçe başkanlığıyla iletişime geçebileceklerini belirten Başkan Vural, sürecin şeffaf ve adil bir şekilde ilerleyeceğinin altını çizdi. Parti içi demokrasinin önemine değinen Vural, aday adaylarının ideallerini ve hedeflerini paylaşarak ilçenin daha iyi bir geleceğe ulaşmalarına katkı sağlamalarını beklediklerini ifade etti.

Adaylık başvurularının ne zaman sona ereceği ve aday belirleme süreciyle ilgili ayrıntılarıda en kısa sürede paylaşılacağını belirten MHP Babaeski İlçe Başkanı Vural, ilçe sakinlerinin beklentilerine uygun bir adayın belirlenmesi için çalışmalarını yaptıklarını belirtti.

MHP Babaeski İlçe Başkanlığına başvuruda bulunmak isteyen aday adayları, ilçe başkanlığıyla iletişim için gerekli bilgileri alabilecekler.

6 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page