top of page

“Melek” oldu!Lüleburgaz’da geçtiğimiz gün kamyonun altında kalarak hayatını kaybeden Melek Kuşku, son yolculuğuna uğurlandı. Melek’in çocukluğunda geçirdiği trafik kazası sonucu bedensel engelli kaldığı ve uzun süre yatağa bağımlı yaşadığı öğrenildi.

Tevfik İŞÇİLüleburgaz’da geçtiğimiz gün kamyonun önünden geçtiği sırada kamyonun hareket etmesi sonucu altında kalarak can veren Melek Kuşku, son yolculuğuna uğurlandı.

Kuşku için dün Sokollu Mehmet Paşa Cami’nde öğle namazına müteakip cenaze töreni düzenlendi.

Cenaze töreni öncesinde Belediye Başkanı Murat Gerenli ve birçok seveni Kuşku’nun tabutu başına gelerek dua etti. Melek Kuşku’nun dayısı Ahmet Yavuz cenaze töreni öncesi taziyeleri kabul etti.

Kılınan cenaze namazının ardından ise Melek Kuşku Yeni Mezarlık’ta toprağa verildi.

UFAK YAŞTA ÖLÜMDEN DÖNMÜŞ

Melek Kuşku'nun vefatının ardından ortaya çıkan hayat hikayesi ise yürekleri sızlattı.

Kuşku'nun, henüz ortaokul çağındayken D-100 Karayolu’nda yolun karşısına geçmeye çalıştığı sırada bir aracın çarpması sonucu ölümden döndüğü öğrenildi.

Bu kazanın ardından bedensel engelli olarak yaşamına devam eden Kuşku'nun bir süre yatağa bağımlı olduğu ancak azmiyle hayata sımsıkı tutunarak yeniden yürümeye başladığı öğrenildi.

Doktorların bir daha yürüyemeyeceğini belirttiği Melek için, geçtiğimiz yıllarda hayatını kaybeden babası Fethi Kuşku ise ömrünü adadı.

Yatağa bağımlı olduğu dönemde tekerlekli sandalye ile Melek’i dışarı çıkarıp gezdiren baba Kuşku, kızına masaj yaparak iyileşme sürecine katkı sundu.

Melek’in tekrar ayağa kalkmasını sağlayan baba Kuşku, Melek’i tekrar hayata bağladı.

Annesi Nehriye Kuşku’yu yaklaşık 1 yıl önce, kendisini hayata tekrar bağlayan babası Fethi Kuşku’yu ise yaklaşık 1,5 yıl önce kaybeden Melek de 36 yaşında hayata gözlerini yumdu.

Öte yandan Melek Kuşku’nun anne ve babasının Melek’i ufak yaşta evlat edindiği öğrenildi.1.858 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

コメント


bottom of page