top of page

Meclis adayları tam liste!

31 Mart yerel seçimleri öncesinde Lüleburgaz’ın ve beldelerin belediye meclis üyesi geçici aday listeleri belli oldu. Listelerin tam hali haberimizde.


Lüleburgaz İlçe Seçim Kurulu’ndan alınan bilgilere göre Lüleburgaz ve beldelerinde belediye meclis üyelerinin isimleri belli oldu.

Geçici aday listelerinin yayınlandığı, listelerin 3 Mart tarihinde kesinleşeceği belirtildi.

AK PARTİ

Buna göre AK Parti’den belediye meclis üyeliği seçimleri geçici aday listesi şu şekilde oldu; Sedat Demir, Celalettin Türkoğlu, Namigar Esra Akkuş, Cafer Yıldız, Bahattin Güçlü, Ersan İnan, Oğuzcan Kasap, Hasan Kılıç, Ahmet Tenekeci, Nihal Kartal, Rasim Arda, Hamde Yavuz, Feryat Korkan, Raşit Hayri Savaş, Yasemin Şen Dülger, Nurtaç Saraçoğlu, Azize Yılmaz, Yusuf Kaan Gündüz, Busenur Süngü, Kaniye Çekiç, Hatice Yörük, Kamil Onur Yücel, Şahin Metiner, Rafet Beydağ, Tolga Çırak, Zeynel Korhan, Duygu Önal, Nesrin Arslan.

Kontenjan da ise; Zeynep Akay, Tanzer Koç, İbrahim Bölükbaşı.

İYİ PARTİ

İYİ Parti’den belediye meclis üyeliği seçimleri geçici aday listesi şu şekilde oldu; Mehmet İkizler, Berkay Öztürk, Onur Daloğlu, Ali Pelvan, Serdar Örs, Cihan Akuç, Derya Didem Bayram, Yusuf Güvenir, Reyhan Altay, Mehmet Ferruh Perdar, Deniz Bıyıklı, Yusuf Tetik, Metin Ada, Oktay Kahve, Ceren Nur Erdokur, Yalçın Kenar, Nuriye Altıok, Adnan Kaplan, Emir Erdokur, Kamuran Özdoğan, Sinem Mutlu, Volkan Kıllıoğlu, Nilüfer Batum, Beyhan Altay, Ufuk Kırım, Mümin Cırlak, Güney Uluçay, Barışcan Büyükoğlu.

Kontenjan da ise; Armağan Ayyıldız, Diyar Bayram, Kadir Tunç Polat.

BBP

Büyük Birlik Partisi’nden meclis üyeliği seçimleri geçici aday listesi şu şekilde oldu; Ahmet Beyazgül ve Günay Yıldız.

MEMLEKET PARTİSİ

Memleket Partisi’nden meclis üyeliği seçimleri geçici aday listesi şu şekilde oldu; Enis Öncül, Kerem Kayacan, Gülay Bülbül, Deniz Avcu Topaloğulları.

DSP

Demokratik Sol Parti’nden meclis üyeliği seçimleri geçici aday listesi şu şekilde oldu; Ahmet Tekke.

YRP

Yeniden Refah Partisi’nden meclis üyeliği seçimleri geçici aday listesi şu şekilde oldu; Mehmet Erdem, Ahmet Samet Özkan.

TKP

Türkiye Komünist Partisi’nden meclis üyeliği seçimleri geçici aday listesi şu şekilde oldu; Hasan Koçak, Tuğçe Akbulut, Utku Sözen.

ZAFER PARTİSİ

Zafer Partisi’nden meclis üyeliği seçimleri geçici aday listesi şu şekilde oldu; Fikret Budak, Salih Özçelik, Samet Solak.

BTP

Bağımsız Türkiye Partisi’nden meclis üyeliği seçimleri geçici aday listesi şu şekilde oldu; Anıl Sarpdere, Feray Erdoğan, Hakan Yakar, Zekiye Arslantaş, Berkan Bayrak, Elif Kazan, Ferit Okumuş, Kaan Ercan, Emrah Dinçer, Taner Dikbayır, Sinan Kılıç, Sezer Hergüner, Taha Kaşka, Necdet Önal, Onur Bütün, Hakan Tüten.

CHP

Cumhuriyet Halk Partisi’nden meclis üyeliği seçimleri geçici aday listesi şu şekilde oldu; Derya Aktan, Umut Kurt, Görkem Şişko, Tamer Ermut, Fikri Şentürk, Gönül Çelik, Hamiyet Gülaçar, İsmet Karabayır, Emrah Arslan, Furkan Çolak, Ahmet Eren Gürtekin, Ayça Cebelli, Recep Ay, Atakan Kozar, Halis Kutlu, Metin Özkan, Eylül Çoğu, Başak Özkul, Nurgül Erbaş, İsa Akbıyık, Münevver Bilgen, Ali Deroğlu, Ali Aydemir, Nefise Nur Sakallı, Tunahan Çetin, Mustafa Kemal Özbek, Göksel Akkoç, Erdem Uğurlu.

Kontenjan da ise;  Aytül Çiloğlu, Kemal Pektaş, Veli Öner.

HÜDAPAR

Hür Dava Partisi’nden meclis üyeliği seçimleri geçici aday listesi şu şekilde oldu; Abdulgafur Coşkun.

MHP

Milliyetçi Hareket Partisi’nden meclis üyeliği seçimleri geçici aday listesi şu şekilde oldu; Murat Çengel, Mustafa Alkız, Akın Çetinbaş, Hasan Boyacıoğlu, İsmail Tahiroğlu, Erdem Ertunç Erdil, Muhittin Bilgiç, Mehmet Çelik, Levent Sevinç, Engin Tezeren, Bedri Çalışkan, Ufuk Altınorak, Sevda Malkoç, Kevser Dostagüler, Cavit Bozan, Habil Turan, Fatih Işık, Savaş Durmuş, Yakup Tatar, Utku Ardagül, Murat Duran.

Kotenjan da ise;  Ali Özcan, İbrahim Bülbül, Mesut Çetin.

TİP

Türkiye İşçi Partisi’nden meclis üyeliği seçimleri geçici aday listesi şu şekilde oldu; Kadir Öztürk.

DEVA

Demokrasi ve Atılım Partisi’nden meclis üyeliği seçimleri geçici aday listesi şu şekilde oldu; Abdulkadir Aydınlı, Gürsen Ergül, Erhan Topuz, Ali Aktürk, Sezai Akbaş, Gökhan Ay, Serap Mendeşoğlu, Barış Akçay.

Kontenjan da ise; İlker Özel, Cumhur Köksal, Ayşin Kuloğlu.

SAADET

Saadet Partisi’nden meclis üyeliği seçimleri geçici aday listesi şu şekilde oldu; Mehmet Çetin, Ramazan Arık.

Bağımsız: Bahri Berberoğulları ve Koray Sevim.

BELDELERİN MECLİS ADAYLARI

Lüleburgaz’ın Ahmetbey Beldesi’nde AK Parti’nin meclis üyeliği seçimleri geçici aday listesi şu şekilde oldu; Erhan Kersim, Mehmet Taşkın, Dilek Asarlı, Emre Yürüten, Mehmet Tan, Ernur Anıl Erol, Selçuk Erdoğan, Abdurrahman Furkan Akkuş.

Kontenjan da ise; Besim Nail Kartal.

Büyük Birlik Partisi’nden meclis üyeliği seçimleri geçici aday listesi şu şekilde oldu; Emir Yılmaz.

Cumhuriyet Halk Partisi’nden meclis üyeliği seçimleri geçici aday listesi şu şekilde oldu; Sevgi Gündağ, Şükrü Üstünol, Nahit Yapıcı, İbrahim Berberoğlu, Şerif Serbest, Merve Özkul, Aydın Gözlüklü.

Kontenjan da ise; Ahmet Demir Akdeniz.

Milliyetçi Hareket Partisi’nden meclis üyeliği seçimleri geçici aday listesi şu şekilde oldu; Kadir Polat.

Saadet Partisi’nden meclis üyeliği seçimleri geçici aday listesi şu şekilde oldu; Serap Ertaşkın.

BÜYÜKKARIŞTIRAN

Lüleburgaz’ın Büyükkarıştıran Beldesi’nde AK Parti’nin meclis üyeliği seçimleri geçici aday listesi şu şekilde oldu; Sevgin Çalışkan, Abdulbaki Yıldırım, Emrah Tunç, Kazım Ekşi, Emine Duru, Ertan Birden, Mehmet Uğur, Fatih Türker.

Kontenjan da ise; Gürcan Açıkgöz.

Büyük Birlik Partisi’nden meclis üyeliği seçimleri geçici aday listesi şu şekilde oldu; Nergiz Yılmaz.

Demokratik Sol Parti’nden meclis üyeliği seçimleri geçici aday listesi şu şekilde oldu; Sultan Baştürk, Mehmet Birden, Cüneyt Dönmez, Ömer Kocataş, Cumhur Tunar, Gürcan Akbaş, İbrahim Osmanpazarı, Burcu Öylek.

Kontenjan da ise; Mümin Tilki.

Yeniden Refah Partisi’nden meclis üyeliği seçimleri geçici aday listesi şu şekilde oldu; Esra Taştan.

Cumhuriyet Halk Partisi’nden meclis üyeliği seçimleri geçici aday listesi şu şekilde oldu; Ömür İşbilir, İlker Şamakay, Burhan Aldemir, Fariz Demir, Hüseyin Dülger, Ferat Arabacı, Süleyman Balkan, Veli Yaman.

Kontenjan da ise; Ferdun Güneş.

Milliyetçi Hareket Partisi’nden meclis üyeliği seçimleri geçici aday listesi şu şekilde oldu; Nedim Kocaman.

Saadet Partisi’nden meclis üyeliği seçimleri geçici aday listesi şu şekilde oldu; Uğur Şen.

EVRENSEKİZ

Lüleburgaz’ın Evrensekiz Beldesi’nde AK Parti’nin meclis üyeliği seçimleri geçici aday listesi şu şekilde oldu; Hüseyin Seren, Aydın Bayazıt, Zeynullah Yalçınkaya, Mesru Ürpekli, Sinan Eryılmaz, Yılmaz Serbes, Sadettin Uludere, Kabil Şenel.

Kontenjan da ise; Kadir Kaplan.

Büyük Birlik Partisi’nden meclis üyeliği seçimleri geçici aday listesi şu şekilde oldu; Utku Yılmaz.

Yeniden Refah Partisi’nde meclis üyeliği seçimleri geçici aday listesi şu şekilde oldu; Ozan Taştan.

Cumhuriyet Halk Partisi’nden meclis üyeliği seçimleri geçici aday listesi şu şekilde oldu; Kenan Metin, Serdar Bozbay, Özgür Erkorkmaz, Soner Uğraşan, Sinan Hamzaoğlu, Cüneyt Bilgin, Sercan Akyol, Salim Tonel.

Kontenjan da ise; Esat Duymuş.

Milliyetçi Hareket Partisi’nden meclis üyeliği seçimleri geçici aday listesi şu şekilde oldu; Murat Turan.

Saadet Partisi’nden meclis üyeliği seçimleri geçici aday listesi şu şekilde oldu; Hasibe Turgut.

994 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page