top of page

Kurum’dan Kırklareli eleştirisi!


Haber Merkezi

Cumhur İttifakı'nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Murat Kurum, Çekmeköy-Taşdelen Alemdağ Köprülü Kavşağı açılış töreninde Kırklareli üzerinden Ekrem İmamoğlu’nu eleştirdi.

Murat Kurum, “Kırklareli belediye başkan adayına, 'Sen aday olma, gel biz sana İstanbul'dan genel müdürlük, daire başkanlığı verelim' diyorlar. Ya burası senin babanın çiftliği değil ki” ifadelerini kullanarak Ekrem İmamoğlu’na yüklendi.

Kurum açıklamasında, “Bunlar İstanbul'u bir rant olarak görüyorlar. Kırklareli belediye başkan adayına, 'Sen aday olma, gel biz sana İstanbul'dan genel müdürlük, daire başkanlığı verelim' diyorlar. Ya burası senin babanın çiftliği değil ki. Bu işleri bu adamlar yapabilir mi, yapamaz mı, liyakatli mi, becerikli mi, bunlara hiç bakmadan etmeden 5 yıldır yönetmeye çalıştı. Ama iş ortada. Yanan otobüs, yolda kalan metro, vatandaşımızın ulaşım çilesi, her geçen gün artan deprem korkusu... E şimdi işte yönetim anlayışı bu. Hani kimseyi işten çıkarmayacaklardı. Orada binlerce kardeşimizi ekmeğinden ettiler. Sonra da çıkıp 'Biz böyle bir vaat vermedik' dediler. Bu beceriksiz, iş bilmezler ne yaparlarsa yapsınlar, ne derlerse desinler, İstanbul'umuzun mevcut karmaşasını, kaos ortamını en hızlı, en verimli şekilde gidermek için çalışmaya dair azmimiz, arzumuz, gayretimiz ve projelerimiz var." dedi.

295 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

댓글


bottom of page