Kırklareli Genç Erkek A Kros müsabakalarında Kepirtepe Anadolu Lisesi kros takımı il birinciliğine uzandı.
![](https://static.wixstatic.com/media/cbc275_9d3ff92e6ac240c3a72cad3d13b147d2~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/cbc275_9d3ff92e6ac240c3a72cad3d13b147d2~mv2.jpg)
2023 - 2024 Eğitim Öğretim Yılı okul sporları kapsamında düzenlenen Kırklareli Genç Erkek A Kros müsabakaları geçtiğimiz Pazartesi günü gerçekleştirildi.
Kavaklı Korusu koşu parkurunda yapılan yarışlarda liseler arasında Kepirtepe Anadolu Lisesi erkek kros takımı öğrencileri 5 bin metre koşusunda il birincisi oldu.
![](https://static.wixstatic.com/media/cbc275_c618568cf0be4e64ac33316075335f47~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_196,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/cbc275_c618568cf0be4e64ac33316075335f47~mv2.jpg)
7 lise takımı arasından birinciliğe uzanan Kepirtepeli öğrenciler, il birincisi olarak Eskişehir’de yapılacak grup müsabakalarına katılmaya hak kazandı.
7 Ocak’ta yapılacak grup müsabakalarında Kırklareli’ni temsil edecek ekipte, Eymen Yalçın, Demir Demiray, Burak Karan Çelik, Mert Celepci, Ataberk Akarca ve Ömer Tutan ile Beden Eğitimi Ögretmeni Sabri Aksu yer alacak.