![](https://static.wixstatic.com/media/cbc275_d4c82f1d22314e088f64ab2eb709561f~mv2.webp/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/cbc275_d4c82f1d22314e088f64ab2eb709561f~mv2.webp)
Haber Merkezi
Kırklareli Aile ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğü kurumlarında korumada bulunan çocuklara Anıtkabir gezisi düzenlendi.
Kırklareli Aile ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren kurumlarda korunan çocuklar Cumhuriyetin 100.Yılı etkinlikleri kapsamında Anıtkabir’i ziyaret etti.
Etkinlikle alakalı yayınlanan yazılı açıklamada; “Müdürlüğümüzde koruma ve bakım altında olan çocuklarımızla Cumhuriyetin 100.Yılı etkinlikleri kapsamında Ankara gezisi düzenlenmiş, Anıtkabir ve Meclisi ziyaret etmişlerdir” ifadeleri kullanıldı.