top of page

Kent Konseyi’ne adaylığını açıkladıLüleburgaz Kent Konseyi’nin 10 Mayıs tarihinde gerçekleşecek olan seçimleri öncesi genç iş insanı Emrah Kutlu, Kent Konseyi Başkanlığına adaylığını açıkladı.

Lüleburgazlı genç iş insanı Emrah Kutlu, Kent Konseyi Başkanlığına adaylığını açıkladı.

Kutlu, “Amacımız bağcıyı dövmek değil, bu bağda halkımız ile üzüm yemek. Bu şehir için el ele verip belediyemizle ilintili kalarak doğru ve etkili diyaloglarla halkımıza kaliteli ve daha yaşanır bir şehir inşa etmektir” dedi.

10 Mayıs’ta yapılacak seçimler öncesi gazetemize açıklamalarda bulunarak adaylığını açıklayan Kutlu, Kent Konseylerinin halk ile belediye arasındaki iletişimi sağlayan siyaset üstü bir kurum olduğunu belirtti.

Kent Konseyinin şehrin ihtiyaçlarını belirlemede, dokunuşları ve araştırmaları ile ilgili belediyeyi doğru bilgilerle yönlendirmeyi hedefleyen bir kurum olduğunu kaydeden Kutlu, “Kent Konseyi belli bir zümrenin değil halkın tamamında etkin bir rol alır ve iletişim kurar.

Bu şehri güzelleştirmek ve yaşam standartlarını yükseltmek üzere çıkacağımız bu yolda Lüleburgaz’da halkın tabanına inmek üzere Mahalle Birliklerini kurmayı planlıyoruz.

Kent Konseyi bünyesinde bulunan meclislerin daha etkin olabilmeleri için kendi karar mekanizmalarını aktif edeceğiz.

Bugüne dek Kent Konseyine değer katmış büyüklerimizi bizlere rehberlik etmesi için ayrı bir mecliste toplayacağız.

Spor faaliyetleri için, Çevre ve Kent Planlaması için, bizlere tecrübeleri ile kanaat önderliği yapacak büyüklerimiz için ve şehrin kültür ve sanat etkinliklerini dizayn etmek için yeni meclisler kuracağız.

Amacımız bağcıyı dövmek değil, bu bağda halkımız ile üzüm yemek. Bu şehir için el ele verip belediyemizle ilintili kalarak doğru ve etkili diyaloglarla halkımıza kaliteli ve daha yaşanır bir şehir inşa etmektir.

10 Mayıs 2024 tarihinde gerçekleşecek olan seçimlerde Lüleburgaz Kent Konseyi Başkanlığına adaylığımı beyan ederim.” ifadelerini kullandı.

EMRAH KUTLU KİMDİR?

1987 Lüleburgaz doğumlu, ilköğrenimini Cumhuriyet İlköğretim Okulu, ortaöğrenimini Atatürk Lisesinde tamamladıktan sonra, Giresun Üniversitesi Pazarlama Yönetimi bölümünden mezun olmuştur.

Yüksekokul öğreniminden sonra İstanbul’da Türkiye’nin öncü yazılım şirketlerinden SHR Grupta iş hayatına atılmış ve Türkiye’nin ilk sosyal medya uzmanları arasında yer almıştır. Vatani görevini Ankara’da tamamladıktan sonra ATA HOLDİNG bünyesinde Türkiye, Kıbrıs, Makedonya ve Gürcistan ülkelerinin Tedarik Zinciri Yöneticiliği görevini üstlenmiş 2017 yılında edindiği tüm tecrübeleri icra etmek ve katma değer sağlamak üzere doğup büyüdüğü şehir olan Lüleburgaz’a dönerek Yaşam Sosyal Hizmetler Tesis Yönetimi ve Danışmanlık Tic. Ltd. Şirketini kurmuştur. Hali hazırda tesis yönetimi üzerine hizmet veren şirketin sahibi olup, Lüleburgaz bölgesinde 2000 bağımsız bölüme ortalama 6000 Lüleburgazlı müşterisine hizmet vermektedir.

2018-2021 yılları arasında Altın Patiler Hayvanları Koruma ve Yaşatma Derneğinin kurucu başkanlığını ve 3 yıl Yönetim Kurulu Başkanlığı yapmıştır. 2018-2020 yılları arasında Kent Konseyi Yönetim Kurulu Üyeliği yapmıştır. 2005-2010 yılları arasında profesyonel müzikle ilgilenmiştir.

İnsan ilişkilerinde saygı esasını kaybetmeyen, çözüm odaklı, hoşgörülü, Atatürk İlke ve İnkılaplarıyla bütünleşmiş karakteriyle 36 yıllık yaşamı boyunca hiçbir siyasi kimliğin altına girmemiş, Vatanı ve doğup büyüdüğü şehir olan Lüleburgaz için faydalı olmaya çalışan bir Türk gencidir.

Aldığı kişisel eğitimler; Stres yönetimi, Liderlik Eğitimi, Problem çözme teknikleri eğitimi, Ekip yönetimi, İş Sağlığı ve Güvenliği eğitimi, Tesis yönetimi ve yöneticiliği eğitimi, Konuşma teknikleri eğitimi.

501 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page