top of page

Kapı görüşmesi!

Kırklareli TSO Başkanı Soner Ilık, Genel Müdür Oğuzhan Şatıroğlu ile Dereköy Gümrük Kapısı hakkında bilgi alışverişinde bulundu.

Haber Merkezi

Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (Kırklareli TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık, T.C. Ticaret Bakanlığı Destek Hizmetleri, Tasfiye İşleri ve Döner Sermaye Genel Müdürü Oğuzhan Şatıroğlu’nu ziyaret etti.

Samimi bir ortamda gerçekleştirilen ziyaret ile ilgili olarak açıklamada bulunan Kırklareli TSO Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık; “T.C. Ticaret Bakanlığı Destek Hizmetleri, Tasfiye İşleri ve Döner Sermaye Genel Müdürümüz Sayın Oğuzhan Şatıroğlu ile yakın gelecekte tır trafiğine uygun hale getirmek için ihalesi yapılacak olan Dereköy Gümrük Kapımız hakkında bilgi alışverişinde bulunduk. Dereköy Gümrük Kapımız ile ilgili talep ve beklentilerimizi ilettim. İlk fırsatta yerinde tespit yapmak için bölgemize ziyaret gerçekleştireceğini dile getirdi” dedi.

Kırklareli TSO Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık, T.C. Ticaret Bakanlığı Destek Hizmetleri, Tasfiye İşleri ve Döner Sermaye Genel Müdürü Oğuzhan Şatıroğlu’na misafirperverliği için teşekkür etti.

57 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page