top of page

İ L A N

ILN01907166

TARIM İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

TÜRKGELDİ TARIM İŞLETMESİ MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN


Türkgeldi Tarım İşletmesi Müdürlüğü ihtiyacı olan 2 Kalem Zirai mücadele İlacı Satın alınacaktır.

İhaleye ait şartname Türkgeldi Tarım İşletmesi Müdürlüğü’nde görülebilir. İstekliler KDV dahil 300,00 TL bedelle ihale dokümanını İşletmemizden satın alabilirler.

İhale 23.10.2023 Pazartesi günü saat 14:00 te Kapalı Teklif alma usulü ile İşletmemiz Alım-satım ve İhale Komisyonu huzurunda İşletmemiz İdare binası toplantı salonunda yapılacaktır. Teklif Mektupları kapalı zarf içerisinde Türkgeldi tarım İşletmesi müdürlüğü Genel evrak servisine teslim edilmiş olması gerekmektedir.

İhale Kapalı Teklif alma usulü ile yapılacak olup, İstekliler teklif tutarlarının %3’ündenaz olmamak üzere geçici teminat vereceklerdir. Kesin Teminat ihale tutarının % 6’sı oranında olacaktır.

İhale konusu alım 2 (iki) kısım halinde ihale edilmiş olup ihaleye iştirak edecek olan istekliler bir kısım için teklif verebilecekleri gibi diledikleri kısım için de geçici teminatlarını yatırmak kaydıyla teklif verebilirler.

Bu ihale 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu’nun 3/g maddesi gereğince istisna kapsamında olup, İhale TİGEM Alım-satım ve İhale Yönetmeliği esaslarında yapılacaktır.


TÜRKGELDİ TARIM İŞLETMESİ MÜDÜRLÜĞÜ

ADRES:

Türkgeldi Tarım İşletmesi Müdürlüğü / Lüleburgaz / KIRKLARELİ

TEL: 0.288 420 10 20 FAKS: 0.288 420 10 21

6 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

neet

BİNA ONARIMI YAPTIRILACAKTIR

BİNA ONARIMI YAPTIRILACAKTIR KIRKLARELİ İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜKırklareli Lüleburgaz İlçesi Ramazan Yaman İlkokulu Onarımı yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddes

Comments


bottom of page