top of page

Hedefe gittiler!

“Vurduğunuz gol olsun çocuklar”

Atletik Spor Kulübü U-14 Takımı, Düzce oynanacak olan Türkiye Şampiyonası 2. kademe müsabakalarına katılmak üzere yola çıktı. Hedefte son 4 takım arasına kalarak Türkiye finallerine katılmak var.

Lüleburgaz Atletik Spor Kulübü U-14 takımı Türkiye Şampiyonası 2. Kademe müsabakalarının oynanacağı Düzce’ye yola çıktı.

Geçtiğimiz hafta Edirne’de yapılan Türkiye Şampiyonası 1. Kademe müsabakalarında şampiyon olarak adını son 22 takım arasına yazdıran Atletik Spor U-14 takımı, Düzce’den de finallerin biletini almak istiyor.

21-24 Mart tarihlerinde oynanacak müsabakalarda şampiyon olan ekip Türkiye’de son 4 takım arasına kalıp finallerde mücadele etmeye hak kazanacak.

Bu zorlu maraton öncesi gazetemize açıklamalarda bulunan takım antrenörü Berkan Ergene, kolay olanı herkesin yapabileceğini, kendilerinin zoru başarmak istediklerini söyledi.

Takımına güvendiğini belirten Ergene, bu güne kadar büyük emek verip, birçok zorluktan geçtiklerini fakat her zaman ileriye dönük çalışmalar içinde olduklarını kaydetti.

Hedeflerinin Düzce’de de şampiyonluk olduğunu dile getiren tecrübeli antrenör, bunu başaracak güce sahip olduklarını aktardı.

200 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page