top of page

Gerenli’ye plaket!

Yazarlar, Belediye Başkanı Gerenli’ye plaket takdim ettiler.


Çoğunluğu Lüleburgaz'da ikamet eden ve edebiyat alanında faaliyet gösteren Onuncu Köyün Kalemleri grubu üyelerinden birçok yazar ve şair Belediye Başkanı Dr. Murat Gerenli'yi topluca ziyaret ettiler.

Bahri Berberoğulları, Gürsel İleri, İbrahim Koser, İnci Yılmaz Şimşek, Nurettin Korkmaz, Selcan Aktaş, Dr. Sibel Çelikel ve Yılmaz Taşdelen'den oluşan yazarlar tüm Onuncu Köyün Yazarları adına Belediye Başkanı Dr. Murat Gerenli'ye kültür, sanat ve edebiyata olan katkı ve desteklerinden dolayı teşekkür ederek plaket takdim ettiler.

Yazarlar Lüleburgaz'da 22 Eylül- 1 Ekim tarihleri arasında ilk defa gerçekleşen kitap fuarı hakkında izlenimlerini aktardılar.

İki saate kadar süren ve samimi havada geçen sohbette başkan, Onuncu Köyün Kalemleri'nden kültür, sanat ve edebiyat konusunda gelecekte daha iyi neler yapılabilir gibi konularda görüş ve önerilerini aldı.

Son olarak Şair Gürsel İleri 21 Mart Dünya Şiir gününde tamamen Onuncu Köyün Kalemleri şairlerinin yapacağı şiir etkinliğinin yapılması için Başkan'dan onay sözü aldıktan sonra ziyaret sona erdi.

24 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page