![](https://static.wixstatic.com/media/cbc275_1c6fefa44aa74792baebc465141c15d0~mv2.jpg/v1/fill/w_149,h_134,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/cbc275_1c6fefa44aa74792baebc465141c15d0~mv2.jpg)
Lüleburgaz Gençlik Merkezi’nde pomem, besyo, pöh, pmyo ve bekçi hazırlık eğitimleri için parkur açılacak.
Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Lüleburgaz Sokullu Mehmet Paşa Gençlik Merkezi'nin ortaklığında açılacak parkur eğitimleri için ön kayıtlar alınmaya başlandı.
Sokullu Mehmet Paşa Gençlik Merkezi salonunda ücretsiz olarak gerçekleştirilecek eğitimlere katılmak isteyen gençlerin merkez idari bölümüne başvuru yapabileceği açıklandı.
Eğitimlerin talebe göre belirlenecek tarihlerde başlayacağı ifade edildi.