![](https://static.wixstatic.com/media/cbc275_db7ae3527df149a89413201a966d17ea~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_196,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/cbc275_db7ae3527df149a89413201a966d17ea~mv2.jpg)
Edirne'de polis ekiplerince çok sayıda gümrük kaçağı ürün ele geçirildi.
İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, 20-24 Kasım tarihlerinde gümrük birimleriyle gerçekleştirdikleri koordineli çalışmalarda bazı araçlarda arama yaptı.
Aramalarda gümrük kaçağı 50 akıllı telefon, 13 akıllı saat, 8 oyun cihazı, 2 oyun konsolu, 16 şişe içki, 630 kutu ilaç ve 118 kilo çay ele geçirildi. AA