top of page

Esnaflara plaket!


Cumhuriyet’in 100’üncü yılına özel Kırklareli bölgesinde uzun yıllardır esnaflık yapan kişilere plaket takdim edildi.


Kırklareli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Ali Fuat Şeker’in katılımıyla gerçekleşen ziyaretler kapsamında ilk olarak Lüleburgaz’da esnaflık yapan Oktay Topaloğulları ziyaret edildi.

Topaloğulları’na ,uzun süre esnaf sanatkar camiasında Lüleburgaz halkına ve esnaf sanatkar teşkilatına yapmış olduğu değerli hizmetler anısına Kırklareli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Ali Fuat Şeker, Lüleburgaz Seyyar Pazarcılar Esnaf Odası Başkanı Abdullah Koç ve Lüleburgaz Berberler ve Kuaförler Esnaf Odası Başkanı Yüksel Akın tarafından plaket takdim edildi.

AHMETBEY’DE İKİ ESNAFA PLAKET

Şeker, Lüleburgaz’ın ardından Ahmetbey Beldesi’ne geçerken, burada Hayrettin Çorbacı ve Abdülmecit Katı’ya ziyaret gerçekleştirdi.

Beldede market işletmeciliği yapan iki isimden ilk olarak Çorbacı ziyaret edilirken, uzun yıllardır esnaf sanatkar camiasında Ahmetbey halkına ve esnaf sanatkar teşkilatına yapmış olduğu değerli hizmetler anısına Ahmetbey Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hayri Öner’in de katılmıyla plaketi takdim edildi.

Ahmetbey’deki bir diğer esnaf Abdülmecit Katı’ya da değerli hizmetler anısına Kırklareli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Ali Fuat Şeker ve Ahmetbey Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hayri Öner tarafından plaket takdim edilmiştir.


193 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page