top of page

El ele verdiler!


CHP Kırklareli’nde Belediye Başkanlığı aday adaylığı sürecinde rakip olan ve ön seçime giren Gürkan Oras ile aday adaylığından son günlerde çekilen Ünal Başvur, adayın Mehmet Siyam Kesimoğlu olmasının ardından bir araya gelerek parti için el ele verdi.

Milletvekilleri Vecdi Gündoğdu, Fahri Özkan, İl Başkanı Bora Terzi ve Merkez İlçe Başkanı Cevahir Cem Yarım’ın da yer aldığı heyet, Belediye Başkan adayı Kesimoğlu ile bir araya geldi.

Ziyarette yol haritası üzerinde konuşan CHP’li isimler birlik mesajı verdi.

Mevcut Kırklareli Belediye Başkanı ve yapılacak seçimde CHP’nin adayı olan Mehmet Siyam Kesimoğlu, toplantının ardından “Biriz ve beraberiz” mesajı paylaştı.

Paylaşımında, “Cumhuriyet Halk Parti’mizin, şanlı bayrağını tekrar Kırklareli Belediyesi’nde dalgalandırmak için el ele verdik” diyen Kesimoğlu, “7 Ocak öncesinde beraber bir yarışa girdiğimiz saygıdeğer aday adaylarımız Gürkan Oras ile Ünal Başkur’a nezaketlerinden ve demokratik aday belirleme yöntemi sonrasındaki parti aidiyet duygularından dolayı şükranlarımı sunuyorum. Onlarla bu yarışta olmak benim hatıramda her zaman bir şeref olarak kalacaktır. Şimdi o yarış geride kaldı, İl örgütümüz, ilçe örgütümüz, Milletvekillerimiz ve bizler el ele verdik ve yemin ettik. 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde Kırklareli haritasını yine kırmızıya boyayacağız!” ifadelerini kullandı.

 

181 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page