top of page

CHP tek yumruk!


CHP’de mevcut ve geçmiş dönem yöneticileri bir araya gelerek birlik mesajı verdi. Yapılan toplantıda adaylara ve partiye tam destek verileceği belirtildi.

CHP Lüleburgaz İlçe Başkanlığı’nda mevcut ve önceki dönem yöneticileri toplanarak 31 Mart seçimlerini masaya yatırdı.

Toplantı sonunda adaylara ve partiye tam destek verileceği kaydedilirken, bir de basın açıklaması yapıldı.

“BİZLER BUGÜN VARIZ, YARIN YOKUZ”

CHP geçmiş dönem yöneticileri tarafından yapılan ortak basın bildirisinde, “Cumhuriyet Halk Partisi’nin Türkiye'nin siyasi kuşatılmışlığı ve içine sürüklenmekte olduğu ekonomik bunalım karşısında büyük bir umut olduğu açıktır. Cumhuriyet Halk Partisi’nin kuruluşun ve kurtuluşun partisi olarak hem kurumsal kimliği ile hem de üyeleri ile önemli bir misyonu bulunmaktadır. CHP, kişilerin varlığı ile değil cumhuriyetin varlığı ile var olmuştur ve var olmaya devam edecektir. Bizler bugün varız, yarın yokuz. Biz sadece Atatürk’ün altı altın ilkesini taşıyan Altıok’un emanetçileriyiz. Cumhuriyetin kurum ve kuruluşlarının saldırı altında olduğu bir ortamda cumhuriyeti ve demokrasiyi, cumhuriyet ve demokrasinin kültürü ile koruma mücadelesi veren biz Cumhuriyet Halk Partililer, gelecek nesillere bırakacağımız tertemiz yarınlarımız için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Cumhuriyet Halk Partisi’nin kurumsal kimliği; kurucu iradesine, Cumhuriyet devrimlerine ve Atatürk ilkelerine inançla bağlı üyelerimiz, örgütümüz, seçmenlerimiz ve yurttaşlarımızdır. Bu nazik süreçte de, ülkemize, partimize ve adaylarımıza sahip çıkacak ve güçlü destek vereceğiz, buna da yürekten inanıyoruz. Partimize ve adaylarımıza üstün başarılar diliyoruz. Martın Sonu Bahar, Tam Yol İleri…” denildi.

Öte yandan toplantıya; CHP Kırklareli Milletvekilli Fahri Özkan, Belediye Başkanı Murat Gerenli, İlçe Başkanı Ali Can, önceki dönem Milletvekilleri Gürcan Ersin, Tansel Barış, önceki dönem Belediye Başkanı Özcan Değirmencioğlu, 36. Dönem Yüksek Disiplin Kurulu Üyesi Emrah Arslan, önceki dönem İl Başkanı Alaaddin Güncer, önceki dönem Kadın Kolları MYK Üyesi Hamiyet Gülaçar, önceki dönem İlçe Başkanları Zeki Akın, Aziz Üstünalp, Zevcan Acar, Nedim Orcan, İbrahim Tezan, Bülent Metin, önceki dönem İl Disiplin Kurulu Başkanı Tarkan Çakır, önceki dönem Kadın Kolları Başkanları Makbule Tuna, Güzeri Yılmazoğlu, önceki dönem Gençlik Kolları Başkanları İlhami Zafer Girgin, Zafer Seber, Simge Yurdatapan, Seyran Yılmazoğlu, Tansel Göktaş, önceki dönem Gençlik Kolu İl Başkanı Vahit Balkan, Gençlik Kolu Başkanı Onat Ordu, önceki dönem Kurultay Delegeleri Yusuf Pişkinoğlu, Tayfun Erel, önceki dönem İl Genel Meclis Üyesi Enver Tuna, önceki dönem Belediye Meclis Üyeleri Abbas Şen, Tanju Göktaş, Murat Gerdeme, Sevda Ersin ve Hakan Dedeoğlu katıldı.

205 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Commentaires


bottom of page