top of page

BTP'den yeni hamle!

Ender Erul ile görüşmeler başladı

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Lüleburgaz ilçe teşkilatı, 31 Mart'ta yapılacak yerel seçimler öncesinde belediye başkan adayı belirleme sürecini sürdürüyor.

Parti, daha önce eski belediye başkanı Emin Halebak ve gazeteci Murat Mahir Altan ile görüşmeler gerçekleştirmişti.

Şimdi ise, yeni bir aday adayı olarak eski taksici Ender Erul ile görüşmelere başladı.

Ender Erul, uzun yıllar Lüleburgaz'da taksicilik yapmış ve bu süreçte şehrin sokaklarını ve halkını yakından tanıma fırsatı bulmuş bir isim olarak öne çıkıyor.

Ender Erul'un adaylığının kesinleşip kesinleşmeyeceği, önümüzdeki günlerde yapılacak toplantılar ve görüşmelerin ardından netleşeceği öğrenildi.

Bağımsız Türkiye Partisi Lüleburgaz İlçe Başkanı Ayhan Demirelli konu hakkında yaptığı açıklamada, “Belediye Başkan adaylarımızla birlikte encümen adaylarımızda da olmasını arzu ettiğimiz vasıfların başında üniversite mezunu olmak ve en az 1 tane yabancı dil bilmeleridir. Ender Erul beyefendi Yıldız Teknik Üniversitesi’ni bitirmiş ve hala hazırda açıktan da okumaya devam etmektir. Bunlara ilaveten 2 tane yabancı dil bilmektedir. Hem ahlaklı hem de vizyon sahibidir. İnşallah hayal ettiğimiz kültür kentini yapıp yaşatacaktır.” ifadelerini kullandı.

216 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page