top of page

“Bir kez daha gururlandık”


Haber Merkezi

Cumhuriyet Halk Partisi’nden İl Genel Meclis Üyesi seçilen Oktay Benli, seçim sonuçlarının kesinleşmesi sonrası açıklamada bulundu.

Benli, “halkımızın partimize olan teveccühü bir kez daha hepimizi gururlandırdı” derken, açıklamasında Lüleburgaz halkına teşekkür etti.

Kendisini bu anlamlı göreve layık gören, ön seçimde aday olmasını sağlayan parti üyelerine şükranlarını sunan Benli, şunları kaydetti:

“İlçe Seçim Kurulu tarafından kesinleşen "İl Genel Meclis Üyesi Seçim Sonuçlarına" göre Cumhuriyet Halk Partisi olarak ilçemizde beş İl Genel Meclis Üyesi çıkarmış bulunmaktayız. Halkımızın Partimize olan teveccühü bir kez daha hepimizi gururlandırdı. Önümüzdeki dönemde Partimiz adına Kırklareli İl Genel Meclisinde, Lüleburgaz'ımızı temsil edecek beş arkadaşımızın arasında şahsımın da olması beni ayrıca onurlandırdı. Beni bu anlamlı göreve layık gören, ön seçimde aday olmama destek veren Parti Üyelerimize, seçim kampanyası boyunca bir an bile yanımdan ayrılmayan ekip arkadaşlarıma, gittiğimiz her yerde bizleri samimiyetle karşılayan halkımıza, Cumhuriyet Halk Partisi Örgütümüze, partimize vermiş olduğu oylarla bize güvenen, destek veren tüm seçmenlerimize teşekkür ediyorum.

Ayrıca, demokrasinin gereği olarak birlikte yarıştığımız siyasi partilerin tüm adaylarına, seçim kampanyasını ayrıştırmayan, ötekileştirmeyen, saygı temelinde hareket eden herkese teşekkürü bir borç bilirim. Yerel seçim sonuçlarına göre yeni dönemde görev yapacak olan; yerel demokrasimizin mihenk taşı olan köy ve mahalle muhtarlarımıza, tüm il genel meclis üyesi mevkidaşlarıma, belde ve ilçe belediye meclis üyelerine, belediye başkanlarımıza önümüzdeki dönemde başarılar diliyorum.

Artık seçimler bitmiştir. Şimdi, köylerimizden kentimize her yerde halkımıza hizmet etme vakti gelmiştir.”

854 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page