top of page

Belediye ekmek alacak

Lüleburgaz Belediyesi İktisadi ve Sosyal Tesisler Bütçe İçi İşletmesinde Kullanılmak Üzere 200 Gr Bütün Halde Ekmek Alımı İşi ihalesine çıkıyor.

Lüleburgaz Belediyesi  İktisadi ve Sosyal Tesisler Bütçe İçi İşletmesinde kullanılmak üzere 200 Gr +- 10 Gr Bütün Halde Ekmek Alımı İşi ihalesine çıkıyor.

İktisadı ve Sosyal Tesisler Bütçe İşi İşletmesinde kullanılmak üzere 300 bin adet, 200 gramlık ekmek alınacak.

11 Haziran günü saat 10:00’da İhale Komisyon Salonu’nda açık ihale usulü ile gerçekleştirilecek ihaleye son teklif verme tarihi de 11 Haziran olarak belirlendi.

Şartnamede yer alan bilgiler ise; “Ekmekler iyi pişmiş ve kabarmış, kendine has görünüm, koku ve lezzete, kesildiği zaman gözenekler normal büyüklükte ve mütecanis olmalı, süngerimsi ve içi yumuşak olmalı, çabuk ufalan olmamalıdır. Tıkız, yanık, hamur, yapışkan, içinde un toprakları, iplikleşme, büyük yarık ve boşluklar olmamalı, ekmeğin içinde yabancı madde bulunmamalıdır. Sipariş edilen ekmekler fırından en fazla 6 saat önce çıkmış olacak şekilde idaremizce belirtilen yerlere bizzat firma tarafından temiz ve muhafazalı şekilde getirilecek, gramaj kontrolü yapılarak teslim edilecektir. Gramaj tespiti: gelen ekmeklerin tamamı veya partiyi temsil edecek şekilde rastgele yerlerden alınacak en az 20 ekmeğin tartılması suretiyle yapılır. Yüzde 3’e kadar tartı noksanlığı kabul edilebilir. Noksanlık yüzde 3’ü geçtiği taktirde noksanlık o gün teslim edilecek ekmeklerin tümünü teşmil edilecektir” ifadeleri gibi maddeler yer alıyor.

Ayrıntılı bilgi almak isteyenlerin https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/Default.aspx adresinden bilgi edinebileceği belirtildi.

838 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page