top of page

Babaeskispor’da istifa!


Tevfik İŞÇİ

Babaeskispor Kulüp Başkanı Ünal Göcen yaptığı açıklama ile kulüp başkanlığından istifa ettiğini belirtti.

Tevfik İŞÇİ

Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Babaeskispor’da Kulüp Başkanı Ünal Göcen, destek göremediği gerekçesi ile görevinden istifa ettiğini açıkladı.

Sezon başında kulüp başkanlığına talip olan Göcen, henüz ligin iki haftası geride kalırken istifa ettiğini duyurdu.

Göcen istifasına ilişkin yaptığı açıklamada, 2 aylık başkanlık döneminde tüm maddi sorumluluğu üstlendiğini belirtti.

Takımı lige katılacak düzeye getirdiklerini aktaran Göcen, bu süreçte hiçbir iş insanı, kurum ve kuruluşun desteğini görmediğinden yakındı.

Halkın ilgisizliğinin azmini kırdığını dile getiren Göcen açıklamasında, “Ben kulübün sahipsiz kalmaması uğruna bu göreve talip oldum. Her aşamada bırakın destegi, yardım talebinde bulunduğumuz kurum, kuruluş ve odaların duyarsızlıkları ve yardım talebimize olumsuz cevapları yalnız kaldığım duygusuna kapılmama neden olmuştur. Birde kulübe hiçbir desteği olmayan bir avuç insanın maçlara gelip takımımıza olumsuz etki yapması da bu kararı almama neden olmuştur. Bundan sonraki süreçte göreve talip olacak ve kulübümüzü bıraktığım seviyeden daha yukarıya taşıyacak insanların önünü açmak maksadıyla kulüp başkanlığı görevinden ayrılıyorum. Yönetime talip olacak gönüllülere başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Öte yandan Babaeski Belediye Başkanı Abdullah Hacı da yapılan istifa açıklamasının ardından, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Görevinden ayrılan Babaeskispor Başkanı Ünal Göcen'e Babaeskipor’a bugüne kadar vermiş olduğu emekleri ve hizmetleri için teşekkür ediyorum” dedi.

8 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page