top of page

Babaeski’de de ittifak!


Haber Merkezi

Babaeski'de AK Parti-MHP ittifakının belirlenmesi sonrasında, MHP Babaeski İlçe Başkanı Sait Güroğlu yaptığı açıklamada, Cumhur İttifakı'nın birlikteliğini güçlendirmek amacıyla Babaeski Belediye Başkanlığı seçimlerinde AK Parti adayı Dr. Fırat Yayla'yı destekleme kararı aldıklarını duyurdu.

Güroğlu, yaptığı açıklamada, "Milliyetçi Hareket Partisi olarak, ülkemizin ve Babaeski'mizin geleceği için her zaman en doğru kararları almayı görev edindik. Cumhur İttifakı'nın birlikteliğini pekiştirmek adına, Babaeski Belediye Başkanlığı seçimlerinde partimizin değerli Belediye Başkan adayı Hakan Arıcı'nın özverisi ve tam desteğiyle, AK Parti'nin adayı Dr. Fırat Yayla'yı destekleme kararı almış bulunmaktayız" dedi.

Güroğlu, bu kararın Babaeski'nin daha iyi yönetilmesi, hizmetlerin en üst seviyede sunulması ve ilçenin kalkınması adına önemli bir adım olduğunu belirtti. Ayrıca, Hakan Arıcı'nın özverisi ve Cumhur İttifakı'na olan sadakatinin bu kararın alınmasında büyük rol oynadığını vurguladı.

Babaeski'nin menfaatleri doğrultusunda birlikte hareket ederek, Dr. Fırat Yayla'nın liderliğinde ilçeyi daha aydınlık yarınlara taşıyacaklarına inançlarının tam olduğunu ifade eden Güroğlu, "Hep birlikte daha güçlü bir Babaeski için çalışacağız" dedi.

258 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Kommentare


bottom of page