top of page

34 madalya geldi

Lüleburgaz Şamiloğlu Spor Kulübü sporcuları Kırklareli’nde düzenlenen Trakya Karate Ligi mücadelelerinden 34 madalya ile döndü.

Karatede marka kulüplerden biri olan Lüleburgaz Şamiloğlu Spor Kulübü, geçtiğimiz hafta yapılan İller Arası Trakya Karate Ligi müsabakalarında 34 madalya kazandı.

Kırklareli’nde düzenlenen ve 5 ilden 26 kulüp, 554 sporcunun mücadelesine sahne olan Trakya Ligi müsabakalarında Şamiloğlu sporcuları yine kürsüde yer almayı başardı.

34 madalyayla müsabakaları tamamlayan ekip, turnuva genel klasmanında ise ikincisi sırada yer aldı.

Yapılan Trakya Karate Ligi mücadelelerinde 1. olan sporcular, Gökalp Uçak, Selin Nehir Baydar, Pelin Eker, Abdullah Mete Özkul, Zübeyde Çelik, Irmak Tikrel ve Ezgi Akbulut’tan oluştu.

Turnuvayı 2. olarak tamamlayan isimler ise; Tuanna Özcan, Poyraz Ateş Karaali, Poyraz Eker, Zeynep Tosun, İlkim Özocak, Deniz Can, Derin Özkan, Bade Güneş, Çınar Alp, Furkan Koç ve Oğuzhan Avcı oldu.

Turnuva üçüncüleri Timur Eroğlu, Deniz Aksungur, Gökdeniz Gündoğ, Kuzey Mümin Demirbilek, Rümeysa Avcı, Asmin Karataş, Metehan Açıl, Ömer Deniz Doğan, Beren Zengin, İrem Tikrel, Yunus Şivgin, Oğuz Kara, Aylin Şentürk, Sudenaz Gebeş, Emine Seray Çalışır ve Doruk Yazıcı oldu.

Kulüp Başkanı Ferruh Perdar, derece yapan tüm sporcuları tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

Müsabakaların ardından ilk antrenmanda bir araya gelen takım antrenörü Şemsi Şamiloğlu ve sporcular ise bir kez daha kazanılan başarıyı kutladı.

103 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page