top of page

‘2024 Afet ve Koordinasyon Yılı’ toplantısı

Lüleburgaz Belediyesi’nin ‘2024 Afet ve Koordinasyon Yılı’ Planlama Toplantısı, Lüleburgaz Yıldızları Kadın Akademisi’nde gerçekleştirildi.

Toplantıda kamu kurum kuruluşları ile sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerinden, afetlere hazırlık çerçevesinde görüş ve önerileri alındı.


Haber Merkezi

Lüleburgaz Belediyesi, 2024 Afet ve Koordinasyon Yılı kapsamında farkındalık artırmaya yönelik çalışmalarını sürdürüyor.

Bu kapsamda, 2024 Afet ve Koordinasyon Yılı Planlama Toplantısı, 16 Ocak Salı günü Lüleburgaz Yıldızları Kadın Akademisi’nde gerçekleştirildi.

Toplantıya Lüleburgaz Belediye Başkanı Dr. Murat Gerenli, belediye başkan yardımcıları Gökhan Kaya Atay, Kemal Pektaş, Leyla Güncer ile Sosyal Destek Hizmetleri Müdürü Samet Servet’in yanı sıra, Jandarma, AFAD, Lüleburgaz İtfaiyesi ile kamu kurum ve kuruluşları ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.

Toplantıda kamu kurum ve kuruluşları ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerinden 2024 Afet ve Koordinasyon Yılı kapsamında yapılabilecek çalışma ve farkındalık artırmaya yönelik etkinliklere dair görüş ve önerileri alındı.


23 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Bunaldık!

Comentários


bottom of page