top of page

100 firma arasında 7. oldu

Kırklareli TSO Başkanı Soner Ilık’ın sahibi olduğu MBS Dış Ticaret ve İnşaat Limited Şirketi “Türkiye’nin En Hızlı Büyüyen 100 Şirketi” arasında 7. sırada yer aldı.


Haber Merkezi

Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (Kırklareli TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık’ın sahibi olduğu MBS Dış Ticaret ve İnşaat Limited Şirketi, TOBB öncülüğünde 2 yıllık ciro artışı dikkate alınarak yapılan sıralamada, %1046 büyüme hızıyla “Türkiye’nin En Hızlı Büyüyen 100 Şirketi” arasında 7. sırada yer aldı.

Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası’ndan konu hakkında yapılan açıklamada şunlar kaydedildi:

“Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) öncülüğünde, Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı (TEPAV) ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi (TOBB ETÜ) iş birliğinde gerçekleştirilen 8. Dönem “Türkiye TOBB 100”e başvuran şirketler arasında yapılan değerlendirmeler tamamlandı. Yapılan bu değerlendirmeler sonucunda Yönetim Kurulu Başkanımız Soner Ilık’ın sahibi olduğu MBS Dış Ticaret ve İnşaat Limited Şirketi 2019-2021 dönemindeki satış geliri artış hızına göre yapılan sıralamada “Türkiye’nin En Hızlı Büyüyen 100 Şirketi” arasında 7. sırada yer aldı.

Kırklareli TSO Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık da yaptığı açıklamasında; “Türkiye 100 En Hızlı Büyüyen Şirketler 2019/2021 yılları kapsamında yapılan araştırmada 2012 yılında kurduğumuz şirketimiz MBS Dış Ticaret ve İnşaat Limited Şirketi, %1046 büyüme hızıyla “Türkiye’nin En Hızlı Büyüyen 100 Şirketi Listesi”nde 7. sırada yer almıştır. Şirketimizin ve beraberinde şehrimizin adını tüm Dünyaya tanıtmak için ele geçen bu önemli fırsatı ve başarıyı siz değerli dostlarımla paylaşmaktan onur ve gurur duyuyorum. Emeği geçen başta ortağım Sayın Gökhan Tanır olmak üzere Genel Müdürümüz Sayın Alper Çiler ve tüm emekçi personelimize can-ı gönülden teşekkürlerimi sunuyor ve tebrik ediyorum” dedi.

35 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page