top of page

Üniversiteden Kırgızistan çıkarması


Haber Merkezi

Kırklareli Üniversitesi temsilcileri Kırgızistan-Türkiye Manas Üniversitesi’ni ziyaret ederek, ortak projeleri değerlendirdi.

Kırklareli Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ünal Çağlar ve Kırklareli Üniversitesi Genel Sekreteri Ahmet Şimşek, Kırgızistan-Türkiye Manas Üniversitesi’ni ziyaret etti.

Kırgızistan-Türkiye Manas Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Sezai Türk’ün katıldığı görüşmede, iş birliği protokolü ile Erasmus ve çeşitli projeler hakkında fikir alışverişi yapıldı.

İş birliği görüşmesi ve ziyaret hakkında açıklamada bulunan Rektör Yardımcısı Çağlar, eğitim ve öğretim, yükseköğretim ve araştırma, Ar-Ge ve ortak proje geliştirme ile sosyal katkı konularında iş birliği planlanmasından ve Kırgızistan-Türkiye Manas Üniversitesi’nde bulunmaktan duyduğu memnuniyeti paylaşarak misafirperverliği için Prof. Dr. Mehmet Sezai Türk’e teşekkür etti.

Kırgızistan-Türkiye Manas Üniversitesi Rektör Yardımcısı Türk, her iki üniversitenin birbirine katacağı çok şey olduğunu düşündüğünü ifade etti.

Ziyaret programı günün anısına hediye takdiminde bulunulmasının ardından sona erdi.

35 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page