top of page

Zaferini binlerle kutladı!

“Kimseye tepeden bakmayacağım söz veriyorum”

Gerenli, Lüleburgaz’ı kucaklayacak

Yapılan yerel seçimlerde resmi olmayan sonuçlara göre Lüleburgaz Belediye Başkanı Murat Gerenli oldu. Gerenli, sandıkların kapanmasından sonra on binlerce kişi ile Kongre Meydanı’nda seçimin galibiyetini kutladı. Gerenli; “Söz verdim, yine söz veriyorum kimseyi ayırmadan, kimseyi ötekileştirmeden dürüst, şeffaf ve hesap verebilir bir anlayışla Lüleburgaz’a, sevdamız olan Lüleburgaz’a ilk günkü heyecanımızla, enerjimizle hizmet etmeye devam edeceğiz. Kimseye tepeden bakmayacağım söz veriyorum. Lüleburgaz’a yalan söylemeyeceğim. İhanet asla etmeyeceğim söz veriyorum” dedi.

31 Mart tarihinde yapılan yerel seçimlere göre Belediye Başkanı Murat Gerenli, resmi olmayan sonuçlara göre tekrar belediye başkanı seçildi.

Gerenli, sandıkların kapanmasından sonra Seçim İrtibat Bürosu önünde toplanan binlerce vatandaş ile Kongre Meydanı’na yürüdü.

Saat 22:00’da Kongre Meydanı’nda toplanan onbinlerce vatandaş yeniden Belediye Başkanı seçilen Murat Gerenli’nin zaferine ortak olarak, seçimi kazanma coşkusunu yaşadı.


Gerenli, burada yaptığı konuşmasında, kimseyi ayırmayacağına, herkesle kucaklaşacağına ve Lüleburgaz’ı daha ileriye götürmek için elinden geleni yapacaklarını belirtti.

“SÖZ KONUSU LÜLEBURGAZ’SA GERİSİ TEFERRUATTIR”

Gerenli; “İyi ki Lüleburgaz’ın çocuğuyum da bu kente hizmet etmek benim için en büyük gurur. Kimseyi ayırmadan, kimseyi ötekileştirmeden Lüleburgaz için dürüst çalışmak benim için en büyük gurur. Kişisel hırs ve ihtirasların değil, aklın ve ahlakın arkasında yürüyenler, cesur yürekli Lüleburgazlılar hepinize merhaba. Söz verdim, yine söz veriyorum kimseyi ayırmadan, kimseyi ötekileştirmeden dürüst, şeffaf ve hesap verebilir bir anlayışla Lüleburgaz’a, sevdamız olan Lüleburgaz’a ilk günkü heyecanımızla, enerjimizle hizmet etmeye devam edeceğiz. Söz konusu Lüleburgaz’sa gerisi teferruattır diyeceğiz. Lüleburgaz’ın sorunlarını çözebilmek için kimse ile kavga etmeden ama dimdik durarak Lüleburgaz’ın hakkını sonuna kadar savunarak dikleşmeden, dik durarak kamu kurumları ile bütün kurumlar ile uyum içinde çalışacağız” dedi.


“KİMSEYE TEPEDEN BAKMAYACAĞIM SÖZ VERİYORUM”

Lüleburgaz’a değer katmaya devam edeceklerini aktaran Gerenli, “Size söz veriyorum; kucaklaşacağız, ısrarla kucaklaşacağız, Lüleburgaz kucaklaşacak. Lüleburgaz’da sevgiyi büyüteceğiz. Bu kentte dayanışmayı, dostluğu, iyiliği, dürüstlüğü büyüteceğiz. Şerefimizle, namusumuzla dimdik gezeceğiz bu şehrin sokaklarında. Kimseye tepeden bakmayacağım söz veriyorum. Lüleburgaz’a yalan söylemeyeceğim. İhanet asla etmeyeceğim söz veriyorum. Her şey Lüleburgaz ve daha güzel olması için. Ülkemizde de değişim başladı. Lüleburgaz’ımla beraber ülkemde umudu büyütüyoruz. Her şey çok güzel olacak inanın bana dostlarım. Sonuna kadar çalışacağız, çocuklarımız için, torunlarımız için, gençlerimiz için. Asla ve asla yorulmadan en güzel şekilde azimle ve kararlılıkla kavga etmeden Lüleburgaz’a ve ülkemize çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerine yer verdi.


“HEPİNİZ ATATÜRK’LE KALIN”

Gerenli; “Sevgiyle kucaklaşacağız, birbirimize sarılacağız. Lüleburgaz’ımızda herkese elimizi uzatmak için bütün gücümüz ve varlığımızla çalışmaya devam edeceğiz. En önemlisi de çocuklarımız ve gençlerimiz için, bu ülkenin geleceği için çalışmaya devam edeceğiz. Tıpkı sarı saçlı, mavi gözlü hemşehrimiz Atamız gibi. Atamızın izinde yürüyeceğiz ve ilke devrimlerine sımsıkı sarılacağız. Cumhuriyetin değerlerine sımsıkı sarılacağız. Özgürlüğü yüksek, aidiyet duygusu yüksek, adalete, fırsat eşitliğine, özgürlükleri, bütün canlılara ve evrene saygıyı önceleyen gençlerimizin yetişmesini sağlayacağız. Tıpkı Trakya’mın güne bakanları gibi yüzünü aydınlığa güneşe dönmüş, Lüleburgaz’ın çocuklarının yetişmesi için uygun iklimi yaratacağız ve hep beraber yaşatacağız söz veriyorum. Asla ve asla sizin başınızı öne eğmeyeceğim. Lüleburgaz için her şey için, değer katmak için bütün arkadaşlarımla beraber, belediye meclisi arkadaşlarımla beraber, partimle beraber, Lüleburgaz sevdalıları ile beraber hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Hepinize çok teşekkür ediyorum. Çok güzelsin Lüleburgaz. Demokrasi şölenini yaşatan bütün partilerimize çok teşekkür ediyorum. Ben Lüleburgaz’a çok teşekkür ediyorum. Hepiniz sevgiyle kalın, dostlukla kalın, hepiniz Atatürk’le kalın” diye konuştu.

402 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page