top of page

Yollarda titiz çalışma


Haber Merkezi

Kırklareli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri şehir genelindeki bakım onarım çalışmalarına titizlikle devam ediyor. Hava koşullarının da sertleşmesiyle beraber, şehir genelinde deformasyona uğrayan yolların tespitini yapan ekipler, vakit kaybetmeden saha çalışmalarını hayata geçiriyor.

Fen İşleri Müdürlüğü’nün günlük planlamalarına, vatandaşlardan gelen ihbar ve talepler de dahil edilerek, sistemli bir iş akışı oluşturuluyor.

Görevlendirilen ekipler, hem ihtiyaç duyulan yerlerde sıcak asfalt çalışması yapıyor, hem de keşif gezisi yaparak sonraki aşamada bakımı yapılacak yerleri tespit ediyor.

Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, belediye olarak geniş bir hizmet yelpazesi ile çalışmaya devam ettiklerini belirterek; “Belediyecilik altyapı ve üst yapı uygulamalarını bütün bir çerçevede değerlendirerek hayata geçirmeyi gerektirir. Tüm birimlerimiz ve ekiplerimizle, Kırklarelimizin koşullarını güncellemek için çalışıyoruz. Hangi bölgede neye ihtiyaç varsa, hangi çözüm gerekiyorsa, gece gündüz fark etmeden bunu sonuçlandırmak tek hedefimiz. Koşullar ne olursa olsun, tüm imkanlarımızı, vatandaşlarımızın konforu için seferber etmeyi sürdüreceğiz” şeklinde konuştu.

17 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page