top of page

Yarışmaya değil çalışmaya geliyor!

CHP Kırklareli İl Genel Meclisi Üyesi Aday Adayı Muzaffer Yeni, göreve gelmesi halinde meclisten alacağı ücreti ihtiyaç sahibi öğrencilere burs olarak vereceğini açıkladı.

CHP Kırklareli İl Genel Meclisi Üyesi Aday Adayı Muzaffer Yeni, göreve gelmesi halinde meclisten alacağı ücreti ihtiyaç sahibi öğrencilere burs olarak vereceğini belirtti.

Alacağı ücreti görev süresi boyunca öğrencilere burs olarak vereceğini belirten Yeni; “Bu görevime seçildiğim takdirde hiçbir ücret ve aylık gibi ödemelerimi almayacağımı taahhüt ediyorum. Aynı zamanda bu paranın üniversite öğrencilerine görev süremin sonuna kadar vereceğimi bildiriyorum. Alacağım ücretin tümü belirlenen ihtiyaç sahibi üniversite öğrencilerine burs olarak verilecektir. Benim bu görevdeki tek amacım Kırklareli’ye hizmet etmektir. Ben yarışmaya değil, çalışmaya geliyorum” ifadelerine yer verdi.

Köyleri daha yaşanabilir bir yer yapmak istediğini belirten Yeni; “Kırklareli’nin tüm köylerini gezerek ve tek tek köylerin sorunlarını not alarak hizmet edeceğim. Lüleburgaz’a bağlı 31 köy, 3 belde ve şehrimizde tanınan, hatırlı bir kişi olarak köylünün sorunları, köylerin eksiklerini iyi gözlemleyip, sorunlarını hızlı bir şekilde çözüm üretip görevimi en iyi şekilde yapacağım kanaatiyle Kırklareli İl Genel Meclisi Üyeliği’ne aday adayıyım. Seçimlerde aday adayı olan tüm arkadaşlara hayırlı olmasını ve görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.

MUZAFFER YENİ KİMDİR?

1963 yılında Büyükkarıştıran’da doğan Yeni, ilk ve orta öğrenimini Lüleburgaz’da tamamladı. 1982 yılında Lüleburgaz Ticaret Lisesi’nden mezun oldu. Yeni, 1986’da Büyükkarıştıran Belediyesi’nde Hesap İşleri Müdürü olarak 12 yıl görev yaptı. 1999 yılında memuriyetten istifa ederek serbest ticarete atıldı. 2004 yılında üye olduğu Cumhuriyet Halk Partisi’nden İl Genel Meclisi Üyesi Aday Adayı oldu. Yeni, evli ve bir çocuk babası. s

358 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios


bottom of page