top of page

“Yürekleriyle oynadılar”


Bölgesel Amatör Lig 2. grupta Babaeskispor maçından 3 puanla ayrılan Lüleburgazspor’da teknik direktör Ayhan Kale maç sonunda yaptığı açıklamada, oyuncularının yürekleriyle oynadıklarını söyledi.

Günler, haftalar ilerledikçe daha iyi olacak ve daha iyi hale geleceklerini belirten Kale, “Hep birlikte bu takıma sahip çıkılmasını istiyorum” dedi.

Kale; “Öncelikle bu güzel galibiyeti taraftarımıza ve bizlere yaşatan oyuncularımıza, çocuklarımıza çok teşekkür ediyorum. Yürekleriyle oynadılar, çok arzulu ve istekliydiler.

Tabii ki biliyorsunuz genç bir takımımız var. Deneyimleri az. Ama arzulu ve istekli, futbol oynamaya hevesi olan bir futbolcu gurubuna sahibiz. Günler, haftalar ilerledikçe daha iyi olacak ve daha iyi hale geleceğiz.

Maça gelecek olursak Babaeski ile aynı şehrin takımlarıyız ve aynı guruptayız. Bizim için önemli bir maç olduğunun farkındaydık. Oyuncularımla bunu hafta içinde hem konuştuk hem de çalışmalarını yaptık. Başlangıçta biraz tutuk bir oyun sergiledik ve talihsiz bir gol yedik.

İkinci yarı için çocuklarla bunu lehimize çevirebileceğimizi ve bizim elimizde bu yetenek ve güç olduğunu konuştuk. Konuşma ardından ikinci yarıda sahada bambaşka bir Lüleburgazspor gördük. Hem futbol olarak hem sonuç olarak bizleri memnun eden bir oyun sergilendi sahada.

Hafta içi, Çarşamba olması sebebiyle seyirci katılımı azdı. Yine de oraya gelen seyircilerimize çok teşekkür ederiz. Bizi çok iyi karşıladılar. Baştan sonra sevgi gösterilerinde bulundular. Herkese teşekkürlerimi sunuyorum.” diye konuştu.

“BU TAKIMA SAHİP ÇIKILSIN”

Takıma sahip çıkılması gerektiğinin vurgusunu yenileyen Ayhan Kale, “Bu galibiyeti seyircilerimize armağan ediyoruz. Bu çıkışlarımız devam edecektir. İnşallah çok daha iyi olacağız. Hep birlikte bu takıma sahip çıkılmasını istiyorum. Seyircimiz sahip çıkıyor ama Lüleburgaz’ın siyasileri ve diğer büyükleri sahip çıkmıyor. Buradan Lüleburgaz’ın siyasi ve idari kademelerinde olan tüm birimlerine seslenmek istiyorum. Seni beni bırakın, biz olmamız gerekiyor. Biz olarak bu takıma sahip çıkılsın” şeklinde sözlerini tamamladı.

49 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentários


bottom of page