top of page

Voleybolda güçlerini birleştirdilerHaber Merkezi

Lüleburgaz'daki spor kulüpleri, voleybol branşında 2. Lig'e yükselmek için Lüleburgaz Akademi Spor Kulübü çatısı altında bir araya gelerek güç birliği yaptı.

Kulüp başkanları Recep Akbulut, Filiz Kaya ve Tunç Berk Kızılcan'ın öncülüğünde gerçekleşen birlik, Lüleburgaz voleybolu için önemli bir adım olarak değerlendiriliyor.

Antrenörler Semih Sonaç, Soner Solmaz, Erhan Büyükgüner, Cahit Karakaş, Nalan Çavuşoğlu, Ömer Faruk Bilici, Serkan Taylan, Tolga Güngören, Adnan Tayfun ve Yusuf Yenilmez'in de katkılarıyla oluşturulan Lüleburgaz Akademi Spor Kulübü voleybol takımı, 2. Lig'e yükselmek için iddialı bir mücadeleye hazırlanıyor.

Tamamı Lüleburgaz'ın çocuklarından oluşan kadronun 2. Lige çok yakışacağına inanan kulüp yönetimi, çıktıkları bu yolda kendilerine destek olan herkese teşekkür etti.

BÖLGESEL LİG'E HAZIRLIKLAR DEVAM EDİYOR

Lüleburgaz Akademi Spor Kulübü voleybol takımı, 15 Mart'tan sonra oynanacak olan Bölgesel Lig için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Hedeflerini 2. Lig olarak belirleyen Lüleburgaz'ın genç voleybolcuları, sıkı antrenmanlarla lige hazırlanıyor.

Lüleburgazlı sporseverler de bu heyecana ortak olarak takıma desteklerini sunuyor.

BU BİRLİK LÜLEBURGAZ VOLEYBOLUNA UMUT VERİYOR

Lüleburgaz'daki spor kulüplerinin voleybol branşında güç birliği yapması, Lüleburgaz voleybolu için umut verici bir gelişme olarak yorumlanıyor.

Genç sporculara imkan sağlayarak Lüleburgaz voleybolunu üst liglere taşımayı hedefleyen bu birlik, Lüleburgaz sporuna da önemli bir katkı sağlayacak.

197 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios


bottom of page