top of page

Vali son saatlerini ziyaretlere ayırdı

Kırklareli Valisi Birol Ekici 2023 yılının son saatlerinde oluşturulan asayiş kontrol noktalarındaki kolluk kuvvetleriyle bir araya geldi. Ekici daha sonra 112 Acil Çağrı Merkezini ziyaret edip personelin yeni yılını tebrik ederken, acil servisteki hastalara şifa dileklerini iletti. Vali Ekici son olarak huzurevindeki yaşlılarla da bir araya geldi.


Kırklareli Valisi Birol Ekici, kentte düzensiz göçle mücadele eden polis ve jandarma ekiplerini görev başında ziyaret etti.

Ekici, Karakoç ile Demircihalil köylerinde oluşturulan asayiş kontrol noktalarındaki kolluk kuvvetleriyle bir araya geldi.

İl Emniyet Müdürü Sinan Çamuroğlu ile İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Cemalettin Akyüz'den çalışmalar hakkında bilgi alan Ekici, personelle çay içip sohbet etti, yeni yıllarını kutladı.

Ekici, düzensiz göçle mücadele eden polis ve jandarma ekiplerine teşekkür etti.


Son 5 aydır düzensiz göçle ciddi bir mücadele içerisinde olduklarını ifade eden Ekici, "Kolluk kuvvetlerimiz gece gündüz demeden vatandaşın can ve mal güvenliği için görevi başında. Düzensiz göçmen kaçakçılığına yönelik yaptığımız çalışmalarla önemli ölçüde başarı sağladık. Kolluk kuvvetlerimize ne kadar teşekkür etsek azdır. Ekiplere çalışmalarında başarılar dilerim." diye konuştu.

Ekici, daha sonra 112 Acil Çağrı Merkezini ziyaret edip personelin yeni yılını tebrik etti.


Kırklareli Eğitim ve Araştırma Hastanesini de ziyaret eden Ekici, İl Sağlık Müdürü Çiğdem Cerit'ten bilgi aldı, çocuk ve dahiliye servislerini gezerek hastalara geçmiş olsun temennisinde bulundu.

Ekici, eşinin kaybeden bir vatandaşa da başsağlığı diledi.

Vali Ekici huzurevindeki yaşlılarla da bir araya geldi. AA

51 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page