top of page

Uyuşturucudan 2 tutuklama


Lüleburgaz ve Kırklareli’nde yapılan uyuşturucu operasyonlarında 5 şahıs şüpheli olarak gözaltına alınırken 2 şahıs tutuklandı.

Kırklareli ve Lüleburgaz’da yapılan operasyonlarda uyuşturucu ele geçirildi.

İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri Kırklareli ve Lüleburgaz’da ‘Uyuşturucu veya uyarıcı Madde İmal ve Ticareti Yapan, Sevk Eden, Kullanan, Bulunduran ve Satan’ şüpheli şahıslara yönelik operasyon yaptı.

Yapılan operasyonlarda 3 parça halinde 1,88 gram metamfetamin, 4 adet payp ele geçirildi.

Yapılan operasyonda S.Ç. ve M.D. isimli şahıslara TCK 191 kapsamında işlem yapıldığı ve şahısların serbest bırakıldığı, M.K. ve A.U. isimli 2 şahsa TCK 188 kapsamında yasal işlem başlatıldığı ve adliyeye sevk edilen M.K. adli kontrol şartlıyla serbest bırakıldığı, A.U. isimli şahsın TCK-188 Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak suçu kapsamında tutuklandığı kaydedildi.

İSTANBUL’DAN GETİRİRKEN YAKALANDI

Öte yandan ekipler 20 Nisan günü de Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde İmal ve Ticareti Yapan, Sevk Eden, Kullanan, Bulunduran ve Satan ve 6136 SKM’ suçu kapsamında 1 olay gerçekleşti.

T.K. isimli şahsın İstanbul’a gidip, dönüşte uyuşturucu madde getireceğinin anlaşılması üzerine yapılan kontrollerde 40,52 metamfetamin ve 23 adet tabanca fişeği ele geçirildiği belirtildi.

T.K. isimli şahsın TCK-188 Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak Suçu Kapsamında 21 Nisan günü sevk edildiği adli mercilerle tutuklandığı aktarıldı.

92 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

コメント


bottom of page